Wpis z mikrobloga

@severson: widze ze jestes zajebiscie obiektywny... tez mi sie te imiona nie podobaja jednak jesli ktos ma taka wole to dlaczego mam sie #!$%@?. bardziej mi sie nie podobaja powody dla ktorych wybieraja takie imiona, czyli pogarda dla wlasnej ojczyzny i to spuszczanie sie ma sam dzwiek slowa zachod czy zagraniczne.
  • Odpowiedz
@Shanny: Imię Vanessa jest imieniem sztucznym, nowym, nie ma świętej Vanessy, takiego imienia nie powinno się nadawać chrześcijańskim dzieciom - skoro jesteś przyszłą chrześnicą to twoją powinnością jest o tym poinformować rodziców.
  • Odpowiedz
@rogueone Antonina to żeńska forma Antoni, obydwa imiona od dawien dawna są bardzo popularne i rozpowszechnione w Polsce i tylko to miałem na myśli, absolutną większość imion możesz swoim tokiem rozumowania zaliczyć do "obcych"
  • Odpowiedz
@Shanny: Powiedz im że, że mało jest bardziej nowobogackich i wieśniaczych połączeń, i tak będzie oryginalnie, ale tylko wśród patologii. Możesz też wejść na jakąś roksę znaleźć jakąś #!$%@?ę o tym imieniu i im pokazać, że z takim imieniem dziecko ma dobry start do kariery w branży. :)
Jak już chcą coś na siłę oryginalnego to niech wezmą jakieś słowiańskie imię, które już dawno nie funkcjonuje, była tu parę dni
  • Odpowiedz