Wpis z mikrobloga

  • 3
Wiecie czemu @lubie-sernik tak szybko wychodzi z więzienia? Ja wiem. Dnia jak przywieźli sernika do paki wszyscy się cieszyli wtedy nie wiedziałem czemu, ale wieczorem dowiedziałem się osobiście. Sernik w przeciwieństwie do innych od razu wszedł na stołówkę a tam klawisze, my więźniowie i sam Michaił Bialkov z paczką. Sernik przygnębiony otwiera paczkę a tam...
sernik po prostu zajebisty sernik bez rodzynek.
-ale to co zawsze - wtrącił potężny rosyjski miliarder mieszkaniec Poznania.
A za talerzem z sernikiem w paczce było pudełko rodzynek, tak tych j------h gówien.
-teraz tradycyjnie dosypujesz rodzynek i to jesz, a później wrócisz do domu - z uśmiechem na twarzy oznajmił nieziemsko przystojny posiadacz największego rogala w Polsce.
A co z @lubie-sernik? Niestety zaczął jeść, po kilku dniach mu się udało. Tak było mi chłopaka żal, że w trakcie tej tortury usunąłem kilka rodzyneku z tego cudu cukiernictwa akurat gdy wymiotował a reszta zakładu była w serwerowni pewnego serwisu miałem okazję dokonać tego.



#gownowpis #nadtag #podtag #sernikcontent #takbyloniezmyslam #ocieplaniewizerunkusernikazrodzynkami
4gN4x - Wiecie czemu @lubie-sernik tak szybko wychodzi z więzienia? Ja wiem. Dnia jak...

źródło: comment_2RF4iUHf9iF95hcLVyB8e31b865tdZDF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach