Wpis z mikrobloga

Przykro to napisać ale jeden z użytkowników #syria stracił kontakt z rzeczywistością. Nie wiem czy to kwestia nadmiaru sarinu czy też zbyt bliskich kontaktów z nieodżałowanym mareczkiem ale @zenon-gorecki-9 bezpodstawnie szkaluje we wpisie polskich pilotów
https://www.wykop.pl/link/3795219/comment/46349087/#comment-46349087

Niepokojące jest prowokacyjne i zupełnie nieprofesjonalne, nieobliczalne wręcz, zachowanie się pilota F-16. Baran widzi pasażerski samolot lecący z obstawą, a mimo to wpycha się tam, gdzie nie trzeba. Su-27 eskorty zrobił, co należało... podszedł blisko, przechylił skrzydła, pokazując pilotowi F-16 uzbrojenie... a więc, co się za chwilę stanie, gdy ten się nie odsunie. Następnie wycofał się na pozycję do zestrzelenia F-16, jeśli ten nie zrozumie gestu oznaczającego:"#!$%@? stąd, ale już!" Na szczęście pilot F-16 zrozumiał.

popiera go inny znany z #syria @PranieMuzgu i niestety widać jak zbyt długie wielbienie Asada i Rosji stwarza problemy z ustaleniem (podobnie jak mareczek) po której stronie są Rodacy!
  • 47
@rudy2007: hmmm a poza szlachetnym oburzeniem, którego niestety nie widzę jak ktoś pisze bzdury w twoim ulubionym tagu syria potrafisz coś powiedzieć sensownego o bezpodstawnym szkalowaniu polskich pilotów? Rozumiem, że skoro przebywasz za granicą masz wyj*** na to czy ktoś szydzi z ludzi, którzy stoją na straży bądź co bądź jeszcze twojej ojczyzny i masz gdzieś jak jakiś niezbyt mądry mirek jedzie po WP. Achh gdyby tak jechał po ulubionym stronnictwie
potrafisz coś powiedzieć sensownego o bezpodstawnym szkalowaniu polskich pilotów


@bijotai: nie ponieważ:
a) nie interesuje mnie to
b) nie znam się.
Gdybyś przeczytał mój komentarz, na który odpowiedziałeś, to byś to wiedział.

Rozumiem, że skoro przebywasz za granicą masz wyj*** na to czy ktoś szydzi z ludzi, którzy stoją na straży bądź co bądź jeszcze twojej ojczyzny i masz gdzieś jak jakiś niezbyt mądry mirek jedzie po WP.

Możesz być w
@bijotai: W dupie mam polskich pilotów przechwytujących rosyjskie maszyny, a tym bardziej komentarze jakiegoś Mirka spod tagu #syria. Jeśli już szukasz taniej sensacji to wejdź sobie na pudelka czy super expres. Ni jak to się ma do Syrii, więc po cholerę to tu wstawiasz? Jeśli już z nim kręcisz jakąś gównoburze, to zostań pod tamtym znaleziskiem, a nie wołaj 900 osób tylko i wyłącznie po to, by pokazać że jakiś
@bijotai: Widzę, że się nie dogadamy. Nawet nie czytałem tej waszej "rozmowy", bo mnie tak samo gówno obchodzi jak ci piloci czy #codziennezdjecietygrysa. Trzeci raz próbuje ci wytłumaczyć, że #syria to nie jest miejsce na osobiste porachunki, ale do ciebie się nie da dotrzeć, bo się uczepisz jednego zdania i próbujesz wokół niego budować swoją polemikę. Jeśli tak cię bulwersuję moje stanowisko wobec polskich pilotów, to się zapytaj swoich rodziców
@szpichi: zwykła demagogia, bo przecież ty nie rozmawiasz o kolejnej akcji w DeZ z siostrą i ciocią. Odnoszę się do faceta z tagu Syria, któremu mylą się priorytety i skala wartości. To nie są osobiste porachunki tylko zwyczajne piętnowanie bzdur odnoszących się do WP. Jeśli obronę dobrego imienia polskich pilotów wykonujących swoją służbę nazywasz osobistymi porachunkami to tobie też mylą się priorytety. Przykre
@bijotai: "@zenon-gorecki-9 bezpodstawnie szkaluje we wpisie polskich pilotów" Niemożliwe... jak on możne!? Jestem oburzony! Jestem też pełen podziwu dla odwagi, poświęcenia i pełnego "profesjonalizmu" naszych pilotów... jeśli to był nasz pilot.( ͡° ͜ʖ ͡°) Niebawem przyleci do nas prezydent Trump. Liczę na to, że mój podziw dla naszych pilotów wzrośnie niepomiernie, gdy któryś z nich wpieprzy się znienacka pomiędzy obstawę, a Air Force One... to
@zenon-gorecki-9: brniesz dalej w swoje idiotyzmy, że brak słów ale z ciekawości napisz dlaczego wg ciebie nasze F-16 miałyby przechwytywać samolot prezydenta USA? Tak jak już wspinasz się na szczyty pewnej niedyspozycji umysłowej to koniecznie napisz dlaczego akurat tak uważasz i jeszcze jedno wskaż gdzie i w której minucie nagrania pilot naszego efa wykonuje jakikolwiek manewr zagrażający bezpieczeństwu lotniczemu? Bardzo proszę wskaż jakikolwiek niebezpieczny manewr polskiego samolotu? Oczywiście takiego czegoś brak