Wpis z mikrobloga

#steam #informatyka #kiciochpyta

Mireczki problem powazny. Chodzi o juniora ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mlody lubi grac w gre Auta 2. Mielismy pirata i byly problemy z binkw32.dll i innych brakujacych plikach. Jako ze mlody te gre lubi to stwierdzilem ze kupie bo szkoda czasu na przeinstalowywanie (stary sobie kupuje co chwile cos, a junior tez czlowiek przeciez) i lipa. Startujemy z gra i "przygotowywanie do uruchomienia gry..." i wyskakuje na sekunde dosowskie okienko i potem znowu "przygotowywanie do uruchomienia gry..." i zas okienko dosowskie. Powiedzialem juniorowi ze dzis nie bedzie w to gral, bo sie sciaga a tata musi jeszcze poustawiac gre wiec moze jutro zagra jak sie zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I co teraz? Jak ja dziecku w oczy jutro spojze...

Windows 10 jakby ktoś pytał...
  • 10
@cysiekw: no ale ma wlasnie legala. Swiezynka jeszcze... cieple. Kupilem to 20 minut przed opublikowaniem mojego problemu
@SmieszekZawadiaka: nie potrafi grac myszka jeszcze. W GTA pyka tylko na telefonie... obroncy dzieckow zaraz beda dupic ze olaaboga 5 latek gra na komputerze i telefonie on jest straconyyy i jeszcze w GTA, (beam.ng go juz znudzil). A ja jako rodzic powiem ! #!$%@?
@SmieszekZawadiaka: ja wiem ze to co innego ale na WII mu nawet dobrze szlo. Poki co pyka na kierownicy... placz tylko ze nie dziala bodajze dirt showdown...bo mamy thrustmastera ferrari 458 italia. Kupilem na probe dla mlodego...a zaczelem grac w ETSa xD
@MoHardcore: C&C: Generals też mam oryginalne i mi nie działa na Windows 10 bo w oryginalnej grze jest jakiś DRM, którego nie wspiera już W10 przez co musiałem ściągnać no-cd-crack żeby pograć w mojego oryginała. Może masz podobny problem?