Wpis z mikrobloga

Nostalgia in Times Square ...czyli #standardmuzycznynadzis ...czyli wycieczka po wykonaniach/kowerach (najlepszych, najgorszych a czasem wręcz kuriozalnych) utworów uważanych za standardy muzyki rozrywkowej

#muzyka ... #jazz #mingus

encyklopedyczne Info o albumie zamiast o utworze

dobór utworów oraz ich kolejność są mocno subiektywne (żeby nie powiedzieć przypadkowe), utwór ten posiada jeszcze wiele wartościowych wykonań, prawdopodobnie też jakieś godne odnotowania pominąłem, jeśli brakuje twojego ulubionego doklej w komentarzu...

<<<<>>>>>>>

Charles Mingus Quintet - Nostalgia in Times Square tzw. oryginał na żywo

Humair / Louiss / Ponty - Nostalgia In Times Square najlepsze po oryginale

Mingus big band - Nostalgia in Times square orkiestrowo, fajnie

Dannie Richmond & The Last Mingus Band - Nostalgia in Times square fajne, harmoniczne, godne polecenia, uwaga cały album "Plays Charles Mingus" na yt

Judy Niemack & Mal Waldron - Strollin' (Nostalgia In Times Square) z wokalem, bardzo mi się podoba

David Ambrosioni & Suisse Jazz Quartet - Nostalgia in Time Square" sympatyczne, pianino i fajny klarnet

Ben Sidran - Nostalgia in Times Square ciekawe, podoba mi się

Wayne Escoffery Quartet w/ Carolyn Leonhart - Nostalgia in Times Square grają sobie, ciekawa aranżacja, wokalistka ok

Charles McPherson - Nostalgia in Times Square ok

Tito Puente - Nostalgia in Times Square polecam zawsze, nutka latino to jest coś co lubię, uwaga cały album "Plays Charles Mingus" na yt

Seamus Blake - Nostalgia in Time Square fajnie, bez wymyślania

Hot Club of Detroit - Nostalgia in Time Square fajnie sobie grają, warto

Honi Gordon - Strollin' warto

Medeski Martin & Wood - Nostalgia In Times Square/Angel Race bardzo warto :)))

Charles Mingus - Nostalgia In Times Square [na froncie tzw. oryginał bardzo ładny]
likk - Nostalgia in Times Square ...czyli #standardmuzycznynadzis ...czyli wycieczka ...
  • 2