Wpis z mikrobloga

Mirki&Mirabelki z Barnsley i okolic oraz wszyscy planujący wyjazd w nasze strony - jeśli jesteście zainteresowani pracą w dużej i fajnej ciastkarni, to serdecznie zapraszam. Podstawowe info:

- produkcja rusza z kopyta w drugiej połowie lipca
- stawki od minimalnej do kilkunastu £ za godzinę, zależnie od zmiany oraz stanowiska
- w szczególnych przypadkach (np. doświadczony lub były pracownik) możliwe, że praca znajdzie się wcześniej
- świetny dojazd z centrum Barnsley, płatne przerwy oraz urlopy, ogólnie bardzo sympatycznie

Jestem jedną z osób odpowiedzialnych za rekrutację, także w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam na pw (ʘʘ)

#uk #emigracja #barnsley
  • 28
@trevoz:
bez żadnego szkolenia to afair 7.50 dzienna, 8.25 popołudniowa, 9 nocna, overtime 9.38
tradycyjnie to sierpień-grudzień, czasami jeszcze styczeń, jednak bez gwarancji
szczerze to nie wiem, nie pracowałem w Asosie, ale na tyle na ile mogę porównać, to lepiej u nas :P
Jestem jedną z osób odpowiedzialnych za rekrutację, także w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam na pw (ʘʘ)


@Tannhauser: Jeśli chodzi o firmę PF to zapytaj dlaczego ostatnią wypłatę wypłacili mi po minimalnej stawce (mimo iż byłem na grade3) i powinienem mieć wyżej.

(pytanie do Staffline) dla nich przecież rekrutujesz.

Zapytaj też dlaczego dzwonią do mnie czy nie chcę wrócić do pracy, oferują to samo stanowisko na którym byłem
@Tannhauser: Źle zrozumiałeś mój komentarz (który zresztą zamieściłem sporo przed ostatnim telefonem od Staffline o którym wspominałem powyżej).

Ja sobie chwalę pracę w Premier Foods, w tej fabryce, nie współpracę ze Staffline, współpraca ze Staffline była średnia.

Staffline wisi mi 30 funtów zaległe z ostatniej wypłaty (to nie majątek więc olałem ale niesmak pozostał).

No i do dzisiaj nie dostałem od nich P45.

Macie tam lekki burdel w papierach.
@Tannhauser: Tu chodzi o ostatni tydzień Grudnia 2016 :)

Wpaść do was nie mogę bo już nie mieszkam w Barnsley, mam za daleko. Jedynie mogę robić inbę telefonicznie ale sądzę że już za późno i o 30 funtów to szkoda czasu i nerwów, pewnie połowę z tego wydam na telefon czekając aż się do Staffline dodzwonię :)

A tak na serio zorientowałbyś się tylko czy mogą mi wysłać drugie P45 na