Wpis z mikrobloga

Mirki mimo widocznej orientacji planuje w niedalekiej przyszłości kupić #konsole. Normalnie wziął bym #ps4 i nie byłoby tematu bo #xboxone niespecjalnie mnie kręci, do tego praktycznie wszyscy znajomi mają PS4 ale jak widzę tą Forze Horizon 3...( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba największa perełka xboxa ( ͡° ʖ̯ ͡°) czy PS4 ma jaką kolwiek konkurencję w postaci ścigałek? Pomuszcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 18
każdy pcmr w końcu zachce wygodny i mieć osobną maszynę pod biurko i monitor, a osobną pod kanape i tv


@XNiemcu: Przecież PC bez problemu można podłączyć pod TV. Pada pod PC i masz konsolę 12k 120 fps. ( ͡º ͜ʖ͡º) Więc...
@XNiemcu: też byłem #pcmasterrace grałem sobie jak człowiek z rozumem i godnością w Wiedźmina 3 na ultra i wiesz co? Kupiłem xboxa. I wiesz co? Było warto, bo ile można siedzieć przy kopmputerze ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Majku_ Kusisz mirku ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale widzisz jak to jest? Człowiek zapyta się kulturalnie o konsole będąc pcmr to jakby niektórym zwiery puściły ( ͡° ʖ̯ ͡°) A będą mówić że to pcmr takie niedobre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@XNiemcu: weź daj spokój. Jak pytałem na mirko, którą konsolę wybrać, to jedyne, czego mi wtedy brakowało, to popcorn ( ) Cały życie na pc, konsole tylko u kolegów i to przeważnie ps. Brat też miał w tym czasie ps3, a ja po prostu zupełnie nie wiedziałem, czym różnił się ps od xboxa i nie wiedziałem, co wybrać. W sumie nie wiem wtedy, dlaczego skusiłem się
@XNiemcu: Skoro chcesz Forzę, to bierz x1, jest forza i później długo, długo nic.
Weź pod uwagę, lepsze gry x4 w gwg, ea access, game pass +100gier, lepszy pad. Masz w co grać za małe pieniądze.

dla tych co cały czas nawijają jakie to sony ma exy, no ma tylko ile razy można w to grać?
Przeszedłem tych parę, które mnie interesowały i koniec, drugi raz już nie zagram.
jedyny wyjątek