Wpis z mikrobloga

to co się dzieje na Steemit, po dzisiejszym hardforku, to po prostu masakra - w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zamiast gadać rzucę przykładem ile teraz zarabiają polskie posty z taga https://steemit.com/trending/polish

Sam mój głos jest warty jakieś ~$20 :)


Taka informacja: Z chęcią głosuje na posty:

- co do których mam pewność, że ktoś faktycznie sam je napisał a nie skopiował z internetu udając, że to jego
- na posty osób, które się przedstawiły w tradycyjnym poście z tagiem #introduceyourself, takim jak ten
- które są kulturalnie napisane
- na posty które nie są napisane na kolanie. Tj. post ma poprawne formatowanie.
- z racji że jestem programistą, teksty techniczne częściej dostają ode mnie 100% głosu, ale jeżeli widzę, że ktoś pisze o swojej pasji, którą może być i garncarstwo, to również się nie waham :)

Z kolei jeżeli ktoś wstawia czyjeś teksty, albo podszywa się pod kogoś, to takie osoby flaguję o ile nie zrobi tego społeczność przede mną :)

Ogólnie staram się wspierać polską społeczność :)

#kryptowaluty #steemit #steem
noisy - to co się dzieje na Steemit, po dzisiejszym hardforku, to po prostu masakra -...

źródło: comment_5MaZhsNFu3jc88tVykBTq072sPwV9bEE.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: jeszcze dobrze nie poczytalem o tym a juz mi to troche smierdzi. Chodzi mi o to jak mozna robic serwis spolecznosciowy ktory bazuje na kasie? Wypacza to caly motyw, przeslanie takich stron. Nie czaje tez na jakiej podstawie ktos przesyla komus kase ze sie przedstawi hmm no okej. I jeszcze jedno, zeby wyplacic ta kase musze cos najpierw wplacic?
  • Odpowiedz
@johnmorra źle myślisz kumplu. On nie bazuje na kasie. On bazuje na steem dolarach, a steem dolary są warte tyle ile ktoś jest w stanie za nie zapłacić. Obecnie są warte więcej niż dolar amerykański. Ale to się może zmienić.

Ty nie wysyłasz komuś kasy dając "plusa" tą kasa się generuje na jego koncie. Ty nic nie tracisz.

Nie trzeba nic wpłacać.

Zapraszamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@noisy: Póki co mi ten czat nie działa więc jestem na discordzie. Tam widziałem, że jest kanał do dzielenia się postami i zaraz go tam dam. Ale póki co na Polskiej części i tak łatwo ogarnąć wszystkie posty :D

I dzięki za głos!
  • Odpowiedz
jeszcze dobrze nie poczytalem o tym a juz mi to troche smierdzi. Chodzi mi o to jak mozna robic serwis spolecznosciowy ktory bazuje na kasie? Wypacza to caly motyw, przeslanie takich stron. Nie czaje tez na jakiej podstawie ktos przesyla komus kase ze sie przedstawi hmm no okej. I jeszcze jedno, zeby wyplacic ta kase musze cos najpierw wplacic?


@johnmorra: Hej. Nie zauważyłem wcześniej Twojego komentarza.

juz mi to troche
  • Odpowiedz