Wpis z mikrobloga

#mistycyzm #okultyzm #paranormalne #teoriespiskowe #creepy #reptilianie #ufo #obcy #kosmici #opetania

Autorski tag #alternatywneteorie

Jedenasta część dziwnych teorii pochodzących z przekazów rzekomo pochodzących z wyższych wymiarów. Poprzednia część.

49. Ciemne siły planują wprowadzić do naszej cywilizacji nową globalną religię. Chodzi o jakieś nowe bóstwa. I nie chodzi o bóstwa typu "Latający Potwór Spaghetti".
Jednak nie zauważyłem żeby coś takiego było gdzieś inicjowane. Jeżeli ktoś coś wie to proszę o info. Być może jest to znacznie odległy plan. Po tym jak już zostanie zmieszana kultura islamska z chrześcijańską (co obecnie trwa) dopiero wtedy będzie wprowadzana ta uniwersalna religia.

50. Technokratyzacja społeczeństwa. Temat znany chyba dla każdego.
Celem elity (elita jest sterowana przez ciemne sił spoza naszego świata) jest zintegrowanie technologii z ciałem i umysłem człowieka. Najpierw zachęci się ludzi różnymi bajerami i ulepszaczami, następnie wprowadzi się chipy płatnościowe i zlikwiduje gotówkę przez co ludzkość będzie już pod całkowitą kontrolą gdyż ktoś kto nie odpowiada ogólnie przyjętym normom systemu może zostać odcięty od chipa i pozbawiony środków do życia, itp. Później już tylko nakierowanie społeczeństwa na coraz większe posłuszeństwo i oddawanie kontroli. Na samiutkim końcu jak już elita będzie miała całkowitą kontrolę nad całkowicie posłusznym społeczeństwem obce ciemne siły za pomocą swojej technologii zsoczewkują naszą energię/esencję życiową do siebie.
Pisałem o tym tutaj że cała gra rozgrywa się nie o surowce mineralne tylko o energię.
I co najciekawsze. Całe przejęcie kontroli nad naszą cywilizacją zostanie wykonane nie tylko za naszym pozwoleniem ale i naszymi rękami.

51. Reptilianie. Gdyby ludzkość zaczęła nagle żyć w całkowitej miłości do siebie (oczywiście teoretyzuje że mogłoby to nastąpić w ciągu kilku dni) to ci tzw. Reptilianie nie znieśliby tej "częstotliwości" i wypieprzyli stąd niemal natychmiast. Oni ŻYWIĄ się naszym cierpieniem i nienawiścią.
Jednak nie wiem jaki mechanizm czy technologia odpowiada za żywienie się energią nienawiści, za to wiem że żywienie się cierpieniem jest możliwe bo można to zaobserwować u wielu... ludzi tzw. wampirów emocjonalnych.

Jak się podobało plusujcie, będzie więcej.
damianooo5 - #mistycyzm #okultyzm #paranormalne #teoriespiskowe #creepy #reptilianie ...

źródło: comment_97i12d0jSrAQMTGguSB8LxGcvYQyMVZ8.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz