Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich zgromadzonych. Osobiście wracam na Babie Doły po 4 latach ,,focha'' na Ziółka. A jak wykop i festiwal to wypadałoby się moze spotkać? Mam już mini ekipę na 1 dzień i wiem o paru osobach które będą na festiwalu. Ale chciałem zaproponować jakieś wykopiwo na terenie festiwalu. Pora do obgadania, albo przed koncertami albo w trakcie czegoś. Albo wyjazd na plażę w Gdyni, do wyboru do koloru! Chciałbym się tylko dowiedziec kto jest chętny z ludzi spod tagu i równoczesnie kto jeszcze się wybiera.
Zawołam parę osób o kórych wiem że będą: @kwiatencja @andrums (ale usuneła konto więc się niech odezwie na pw jak nie chce się ujawniać ;v) @wyczesany_orzeszek @hyperparadise @arealhumanbean @arsaya @KurtGodel @burbur @ZaczynamOdNowa
I pare osób ostatnio piszących spod tagu których jeszcze nie znam @royaltrux @albert1337 @Duze_piwo @michalec @misziro

No i piosenka co by post nie był pusty Radiohead-All i Need
#opener #muzyka #wykopiwo
A.....h - Witam wszystkich zgromadzonych. Osobiście wracam na Babie Doły po 4 latach ...
  • 34
@Apollo_Vermouth: ja się dostosuję jak coś, chociaż myślę, że fajnie byłoby coś ogarnąć we wtorek np, bo na samym festiwalu nie wiem czy tak łatwo będzie się zgrać :< a poza tym wtedy pogoda nie jest w razie co przeszkodą bo można iść do jakiegoś lokalu (i tu mogę służyć pomocą, jestem z Gdyni więc z chęcią sprzedam jakieś protipy)
@hyperparadise: @arsaya: nie chodzi mi o sam wtorek. Może być przed rozpoczęciem dnia festiwalu w srodę, czwartek czy piątek. Sam będe dopiero coś ok 17 we wtorek w Trójmiescie wiec tez bedę styrany po podróży xD Ale pod wieczór kto wie, można już spróbowac gdzieś się ruszyć. Poczekamy na więcej osób kto bedzie chciał się spotkać :)