Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich zgromadzonych. Osobiście wracam na Babie Doły po 4 latach ,,focha'' na Ziółka. A jak wykop i festiwal to wypadałoby się moze spotkać? Mam już mini ekipę na 1 dzień i wiem o paru osobach które będą na festiwalu. Ale chciałem zaproponować jakieś wykopiwo na terenie festiwalu. Pora do obgadania, albo przed koncertami albo w trakcie czegoś. Albo wyjazd na plażę w Gdyni, do wyboru do koloru! Chciałbym się tylko dowiedziec kto jest chętny z ludzi spod tagu i równoczesnie kto jeszcze się wybiera.
Zawołam parę osób o kórych wiem że będą: @kwiatencja @andrums (ale usuneła konto więc się niech odezwie na pw jak nie chce się ujawniać ;v) @wyczesany_orzeszek @hyperparadise @arealhumanbean @arsaya @KurtGodel @burbur @ZaczynamOdNowa
I pare osób ostatnio piszących spod tagu których jeszcze nie znam @royaltrux @albert1337 @Duze_piwo @michalec @misziro

No i piosenka co by post nie był pusty Radiohead-All i Need
#opener #muzyka #wykopiwo
A.....h - Witam wszystkich zgromadzonych. Osobiście wracam na Babie Doły po 4 latach ...
  • 34
@Apollo_Vermouth: no to nie wiem, dawajcie znac po prostu, ja w czasie festiwalu raczej srednio znajde czas, ale zobaczymy!
@misziro: czerwony piec, carmnik, surfburger, pasta miasta, viva la pizza, maka i kawa, chwila moment, dockers inn, taco, srodmiescie, jak mi sie cos jeszcze przypomni to dam znac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Apollo_Vermouth: Z mojej strony situejszyn wygląda tak: we wtorek odpadam, przed koncertami też. Jestem otwarty na propozycję na randomowe spotkanie gdzieś na terenie festiwalu, ale oczywiście zalezy gdzie akurat będę i co akurat będzie grało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kwiatencja: mogę Ci podać, co mi tam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)