Wpis z mikrobloga

@ssailorr: Nie jest, zarabiają na skórkach/miejscach w stashu. Realnie jeśli chcesz móc spokojnie handlować z innymi graczami (bez konieczności spamowania ofert na /trade) to trzeba w pewnym momencie zdecydować się na jednego premium stasha (poniżej 5 dolarów) - bardzo w tym pomaga
@Drased: Nie musisz korzystać z trade. Moi znajomi mają same zwykłe i tradują po prostu przez jakiś program, który nie jest skomplikowany. Kanał trade to rak i go nalezy omijać za wszelką cenę
albo zmierza w kierunki P2W


@ssailorr: Najczystsze F2P jakie znam. Samo GGG uważam za najuczciwszą firmę na rynku.

Oczywiście zarabiają. Na:
-efektach wizualnych do zbroi, broni etc.,
-zakładkach w stashu,
-ewentualnie na kluczach do wersji bety,

I nie ingerując w mechanikę gra od lat świetnie się trzyma. To wiele mówi o samym PoE.
@Luka_Wars: no to elegancko. Widze, ze ogarniasz czy jest sens od poczatku szukac jakichs buildow gotowych? Czy moge pozniej w trakcie gry zresetowac skille (tak jak dodali pozniej w d2). Chcialbym pewnie zagrac jakas postacia co zadaje obrazenia obszarowe, ale widze ze buildow jest od groma i zastanawiam sie jak wybrac najlepsza od samego poczatku
@ssailorr: W każdej chwili możesz zresetować skille orbami, które zbierasz podczas gry. Jak grasz dużo to jest to tanizna, ale wiele ludzi nie resetuje postaci tylko robi nową (levele wbija się szybko).

Co do buildu - jak wolisz. Na początku gra przytłacza informacjami, ale da się z tym żyć. Na forum masz wiele gotowych buildów, możesz też grać jakimś swoim - w końcu to zabawa.

Chcialbym pewnie zagrac jakas postacia co
@Luka_Wars dota 2 chyba będzie "najczystszym" F2P(tylko efekty wizualne których większość jest robiona przez community), bo w Poe jednak masz stash taby które mają wpływ na game play, bardzo lubię Poe żeby nie było, i polecam każdemu kupić trochę zakładek jak mu się podoba
W każdej chwili możesz zresetować skille orbami, które zbierasz podczas gry. Jak grasz dużo to jest to tanizna


@Luka_Wars: CO xD Zresetowanie buildu na 80 poziomie kosztuje 122 chaosów co daje 1.4ex. Chciałbym zobaczyć jak ktoś zużywa 102 regrety w środku ligi xD

Dla przeciętnego gracza to są co najmniej dwa-trzy tygodnie grania. No chyba że nie musi chodzić do szkoły ani pracować i ma ochotę bawić się w trade.
CO xD Zresetowanie buildu na 80 poziomie kosztuje 122 chaosów co daje 1.4ex. Chciałbym zobaczyć jak ktoś zużywa 102 regrety w środku ligi xD


@Elec: Chyba nie umiesz czytać. Napisałem, że ten koszt jest niski. Jakbym gram na standardzie i chciał przekwalifikować postać to cofnąłbym cały build. Kto bogatemu zabroni.

Dla przeciętnego gracza to są co najmniej dwa-trzy tygodnie grania.


Zebranie 1.5 exa? Jaja sobie robisz? Przecież drop rate jest tak
@ssailorr: Po jakimś miesiącu gry nie będziesz miał miejsca w skrzynce. Standardowo są 4 strony. Ja mam 28 i mam w sam raz xD Koszt około 45 dolarów.

@Luka_Wars: No bardzo jestem ciekaw jak w parę dni zbierasz z podłogi 1.5 exa. Po za tym legacy jest tak samo #!$%@? jak breach i pendarus. Mam nadzieję, że się ogarną na 3.0.

A na standardzie to ja mam słonia w karafce.