Wpis z mikrobloga

#zdrowie #uk #nhs

Mirki mam problem od miesiaca i nikt nie może mi pomóc (szkocja here) Zlapalem chyba jakas infekcje żołądka bo chodze juz od dlugiego czasu do kibla 15 razy dziennie i mam sporo krwi w kale. Pierwszy gp kazal mi wyslac sampla do badania. Pierwszy zaginal... potem wyslalem drugi i w koncu dotarl .... badanie nic nie wykazalo wiec po 3 ygodniach dopiero mi sprawdzili krew tez nic nie wykazalo i babka kazala mi jeszcze jednevo sampla wyslac.... Bylem u dwóch GP i za każdym razem mowie ze moze hemoroidy ale mowia ze nie... wczoraj dostalem list ze mam zadzwonic i sie umowic na badanie endoskopowe. Wlasnie rozmawialem z babka i mowi ze pierwszy termin 27 lipca i to w jakiejs wiosce obok jakby a miszkam w duzym miescie. Pierwszy raz mam stycznosc z nhs i mam juz ich dosyc jeden gada co innego a jak mowie ze emergency to wzrusza rekami i mowi ze apointment za 1.5 tygodnia albo doktorka zadzwoni do mnie moze... i zbada mnie przez telefon chyba.... Orientuje sie ktos moze czy prywatnie jakos to sprawniej wyglada czy musze leciec do Polski ostatecznie?
  • 10
  • Odpowiedz
@johnmorra: dobrze by bylo jakos wbic sie na emergency z tym ale ciezko w sumie... duzo krwi w kale to nie brzmi dobrze... Hemoroidy co najwyzej daja plamki na papierze a nie t oco mowisz...
  • Odpowiedz
@johnmorra: idz do szpitala na A& E i powiedz ze srasz krwia i ze sie boisz ze masz krwotok wewnetrzny, dostaniesz zestaw badan od reki, troche poczekasz ale cie obsluza i mow ze zdychasz tak cie skreca
  • Odpowiedz
@johnmorra: brales jakies antybiotyki wczesniej? Jesli tak moze masz c.difficile, nie ma z tym zartow bo moze byc perforacja jelita i zgon, leczy sie metronidazolem, ogarnij temat ASAP, z fartem
  • Odpowiedz
@bluehead: tak chyba musze zrobic. Upadne przy recepcji i moze ktos sie zainteresuje ;)
@affairz: antybiitykow nie bralem
Czuje sie dobrze troche zmeczony nic mnie nie boli. Tylko mam jakby krwiak na odbycie znaczy taka poduszka jak przy hemoroidach ale nie jestem do koncs pewny co to
  • Odpowiedz
@johnmorra na twoim miejscu poprosiłbym ziomka żeby na pogotowie powiedział że srasz krwią i mdlejesz i jest szansa że cię zabiorą.
Ale najpewniej jest zwyczajnie żebyś zapakował tyłek w samochód i sam pojechał na najbliższy sor tylko ostrzegam że to minimum 3 godziny czekania ale jest szansa że tam zostaniesz hospitalizowany.
  • Odpowiedz