Wpis z mikrobloga

@kvadzio:
Shintel od 3 generacji procesorów albo od 4, zresztą, na pewno ostatnie 4 zamiast LUTOWAĆ procesory daje GLUTA (TIM) czyli zwykłą #!$%@?ą pastę termoprzewodzącą. Spadek temperatur po zmianie na ciekły metal - 15-30 stopni nawet. Zależnie od modelu i #!$%@?ści gluta.
  • Odpowiedz
@corinarh: W temperaturach na pewno, więc skończ zaklinać rzeczywistość. I przestań manipulować i wrzuć wyniki z programach zamiast gierek fanbojku intela ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jak się ocenia wydajność to całościowo a nie wybiórczo.
  • Odpowiedz
@Floyt: a kogo obchodza temperatury (na moim max 80 stopni wiec i tak lepiej niz i5 2500k po oc) skoro w grach czyli 99% osob ktore kupuja procki jest wiekszy framerate czy to max czy min, durny fanboju amd? chyba ty dalej odpakowywujesz rary od premiery ryjzena bo nikogo oprocz ryzeniarzy nie obchodzi rendering i unpacking rarow.
  • Odpowiedz
@corinarh:

a kogo obchodza temperatury

Bardzo wiele ludzi. Proponuję wejść na profil Intela na FB i poczytać ile ludzi z tego powodu ciśnie im jak szmatom, zwłaszcza za 7700k czyli procesor do OC na którym wg intela jest niezalecane podkręcanie xD

skoro w grach czyli 99% osob ktore
  • Odpowiedz
@Floyt: 6600k obcieta czapka, ciekly metal 4,7GHz @ 80-85C vs R5 1600 @ 3.65Ghz 1.248V 69C MAX nemesis cooler w obu przypadkach, przy itelu spike do 90C powodowal wbicie sie nawet do 1000rpm na amd nie wykroczylem poza 700 co daje błagą cisze <3
  • Odpowiedz
@Floyt: szkoda gadac z fanbojami amd nawet nie czytam tych wypocin bo szkoda mi czasu, nie wazne jak duzo gorszy by byl ryzen i nowe procki/karty amd od intela i tak bys kupowal "produkty" amd tylko dlatego ze maja ich logo, przypominasz mi fanbojow nintendo ktorzy dalej twierdza ze switch to najpotezniejsza konsola i botw to najlepsza i najladniejsza gra we wszechswiecie gdy jest po prostu gowno gierka i tylko
corinarh - @Floyt: szkoda gadac z fanbojami amd nawet nie czytam tych wypocin bo szko...

źródło: comment_jIagPnFFRnvpiKd7a5GdX7sIuUHVmdFH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
szkoda gadac z fanbojami amd nawet nie czytam tych wypocin bo szkoda mi czasu,


@corinarh: Ja twoich też więc #!$%@? :)
PS. Już ci napisałem umysłowa mątwo że taki ze mnie fanboy AMD że piszę to z intela. Dyskusja jak z niepełnosprawnym dzieckiem gajowego.
  • Odpowiedz