Wpis z mikrobloga

#itemyzchin

Kartacz - czyli szczota do #broda
Zakup z linka poleconego mi przez Mireczka @Red_Devil - Dzięki!
To mój pierwszy zakup tego typu, ale powiem to co widzę... Wygląda że to prawdziwa szczecina dzika. Włos mocny i sztywny, ale w użyciu przyjemy. Rączka wykonana z bambusa, nie najgorzej wykończona. Do przechowywania dołączony ładny woreczek przypominający len.
Ogólnie na plus. Trzeba dbać o skórę pod brodą, mam nadzieję że się sprawdzi w tym celu.
Przy okazji #pokazkota

Cena: $5.98 ($2.14 przesyłka)
link

#brodaboners #aliexpress
Sandman - #itemyzchin 

Kartacz - czyli szczota do #broda
Zakup z linka poleconego...

źródło: comment_9mMxn8FcOhWgn8EFoYuVheWThD1cFe8L.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Red_Devil: Oby!
Kupiłem też olejek do brody z Męskiej Wyspy (cedr-jodła). Nie mam wielkiego porównania, ale dużo lepiej to wygląda. Zarost miękki, żywiej wygląda, nie łamie się i łatwiej utrzymać w ryzach. Dostałem też jakiś olej bardziej "budżetowy" chyba, to ten z wyspy duuuuużo lepszy. I ładnie pachnie :)

Chociaż do końca nie panuje nad tą brodą i chyba bez specjalisty się nie obejdzie xD
  • Odpowiedz
daj zdjecie brody


@Miecz12: Może innym razem xD

pierwsze co to do barbera, żeby ją ogarnął i nadał jej kształt. Później olejek, kartacz i jazda. Przetestuj też olejek Pana Drwala.


@Red_Devil: Pójdę. Może jak mi to raz ogarnie, to potem już będę radził sobie sam... Zobaczymy. Dostałem voucher więc niebawem się wybiorę.
Jak się skończy wyspa to zamówię droższego drwala. Nie sądziłem że olejek będzie miał takie znaczenie. Ale różnica
  • Odpowiedz
też kupiłem taką szczotkę i w moim odczuciu włosy na niej są zbyt miękkie do czesania gęstej brody


@pman: Tak jak mówiłem. Nie mam punktu odniesienia - dopiero się uczę. Najwyżej kupię coś lepszego później.
  • Odpowiedz
@Sandman: ja niebieskiemu kupiłam szczotkę z gorgola (ma tę przewagę, że ma rączkę), fajna twarda szczecina dzika i rodzima produkcja tu masz link do szczotki z randomowego sklepu (chcę tylko pokazać która to). Do mycia włosów i brody używa jednej rzeczy - kiedyś kupowałam mu osobne szampony, ale są drogie, więc znalazłam mu jeden z dobrym składem (Teraz na rzeczy jest Natura Syberica Beluga) i nie ma po nim problemów ani
  • Odpowiedz
ja niebieskiemu kupiłam szczotkę z gorgola (ma tę przewagę, że ma rączkę), fajna twarda szczecina dzika i rodzima produkcja tu masz link do szczotki z randomowego sklepu (chcę tylko pokazać która to)


@StaryZdzich: Ciekawa informacja. Zapamiętam.

Do mycia włosów i brody używa jednej rzeczy - kiedyś kupowałam mu osobne szampony, ale są drogie, więc znalazłam mu jeden z dobrym składem (Teraz na rzeczy jest Natura Syberica Beluga) i nie ma po
  • Odpowiedz
@Sandman: uwielbiałam brodaczy jeszcze zanim to było modne ( ͡° ͜ʖ ͡°) dbam o niebieskiego na tyle na ile mi pozwala, akurat w dbanie o brodę się wkręcił, to tylko zostało mi pilnowanie, żeby zawsze miał zapasik dóbr.
  • Odpowiedz