Wpis z mikrobloga

Mirki nie umiem się odnaleźć w tych internatach, wiecie może jak powrócić do starej wersji iOS?? Mam wersje beta ale zauważyłam po niej lagujacy się telefon a aparat nie działa, tylko jak chce i to po restarcie telefonu. Mam nauczkę tyle ze coś tam pisało ze trzeba było zrobić kopie zapasowa przed beta, wątpię ze to wykonałam a chciałabym mieć pewność ze żadne dane nie uciekną... :( #pomocy #ios11 #ios #iphone #apple #iphone6 #iphone6s
karolajjnn - Mirki nie umiem się odnaleźć w tych internatach, wiecie może jak powróci...

źródło: comment_qsd6N599Q7sx3QtNXV5eCm3DFZXXftAl.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@karolajjnn: jak jest chęć na beta, to polecam public beta ;-) zawsze mniej kłopotliwe w użytkowaniu, ale jak wskazuje samo "beta" w nazwie - może nie działać tak jak stabilne wersje
  • Odpowiedz
@Shashek: @viruszg: dokładnie jak mówisz shashek zawsze miałam wersje beta robione i zawsze było spoko, 11 iOS jest wyjątkiem który mi nie podpasowal nie robiłam jeszcze powrotów wiec dlatego się spytałam.
  • Odpowiedz
@karolajjnn: Sama piszesz że jesteś zielona w tych sprawach, z tego co widać to tak zielona że nie zdajesz sobie sprawy z zagrożeń instalacji bety, szczególnie tak wczesnej (nawet uwalenie telefonu). Skoro jesteś laikiem to dlaczego nie poczekasz przynajmniej na wersję w której poprawią błędy z pierwszej pokazanej bety? Pomijając już źródło instalacji, bo na pewno nie jest to oficjalny kanał beta (wnioskując z wypowiedzi).
Jeśli nie zrobiłaś sama kopii, to
  • Odpowiedz
@viruszg: nie zwykłem wdawać się w takie dyskusje i przejmować sie malymi ludzmi z internetu, ale jestem uczulony na chamstwo i prostactwo. Ty tez jej na dzien dobry nie pomogles nic w temacie, tylko wbiles szpile, nie wiem czy to bardziej treściwe. Nie jestem stuleją typu białorycerz, ale rowniez nie stuleją mizoginem traktujacym kobiete z gory, wiec prosze Cie nawet nie dyskutuj.
  • Odpowiedz