Wpis z mikrobloga

5 trening w tym tygodniu odbyty xD. Tak wyszło, bo w poniedziałek miałem ostatni dzień starego planu treningowego, a nowy przewiduje 4 dni w tygodniu. Ja jako, że jestem perfekcjonistą w takich sprawach (tak, w szufladzie też mam równo poukładane xD) to wolałem zrobić od razu 1 tydzień naraz, żeby potem ładnie szło wszystko.
A teraz wleciało białeczko bulkpowders ciasteczka czekoladowe w nowym szejkerze - tym z drucianą kulką od bulkpowders. No i rzeczywiście przyznaję, że dwa machnięcia szejkerem i już białko idealne. Pozdrawiam cieplutko tego niedzielnego wieczora wszystkich #mikrokoksy.
A, no i jeszcze jedno. Przyjaciele z #wykopowytrojboj niech już planują maxy na koniec sierpnia/początek września. Już wiecie o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@masz_ty_rozum_i_godnosc: Hmm, mam wrażenie, że jest lżej niż na bleście, ale myślę, że to wrażenie póki co. No i mam czasem problem z oceną RPE, więc mogę zaniżać ciężary, którymi robię, no ale co poradzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i muszę gdzieś wcisnąć dzień bica, dzień trica i dzień barków w ten plan, tak jak Ci pisałem na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°