Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Po pierwsze, po raz kolejny wielkie dzięki za zaangażowanie w promocję ostatniego wpisu. Nie będę się rozpisywał, powiem tylko, że jesteście wielcy jak Internet. A że wielki jest on, to chyba nie trzeba nikogo przekonywać, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obiecałem Wam kolejny wyprzedażowy przegląd,to i słowa dotrzymuję - tym razem ponad 160 produktów, posortowanych i opisanych, cobyście nie musieli sami czesać tych wszystkich sklepów w poszukiwaniu brakujących rzeczy. Dostajecie ją jako pierwsi, bo jesteście wielcy jak Internet:

http://bit.ly/WyprzedażoweOkazjeSS2017

Jako że moje listy cieszą się sporym zaangażowaniem, to idąc za Waszą radą stworzyłem spamlistę, by informować bezpośrednio zainteresowanych o publikacji kolejnych wyprzedażowych zestawień. Jeśli więc chcielibyście otrzymywać powiadomienia o nowych okazjach, to możecie do niej dołączyć pod tym linkiem:

https://mirkolisty.pvu.pl/list/s0BTyNOTcrr76Y5e

Mam nadzieję, że dzięki mojej pracy uda się zaoszczędzić nieco waszego czasu jak i pieniędzy :)

Pozdrawiam jak zwykle niezwykle serdecznie,

Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #modameska #menswear #klasycznaelegancja #promocje #wyprzedaz
UszatyBloger - Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem 

Po pierwsze, po raz kolejny ...

źródło: comment_Byozn0go0qPdg052OVsa92aO0SXBfiRA.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UszatyBloger: może to bedzie oklepane co powiem ale może warto byłoby spedzić za granica troszke wiecej czasu i zaobserwowac w jakim kierunku idą tamtejsi mezczyzni :)
nie chce wyjsc na niemilą czy cos ale uwazam, ze czasami Twoje propozycje sa za bardzo cyrkowe i odnosze wrazenie, ze starasz sie na silę wpleść niektore elementy :)
polacy ubieraja sie fatalnie - to fakt ale może warto sprobowac pokazac, ze mozna nosic rzeczy z gustem i nie prowokować do usmiechu ignorantów :) rozumiesz co mam na mysli? ktoś potrafiacy docenic smaczki zrozumie na przyklad dlaczego taki pasek a nie inny albo dlaczego taki kolor koszuli ;)
przejrzelismy z niebieskim wszystkie propozycje wyprzedazowe i naszym zdaniem tylko kilka rzeczy nadaje sie do kupna ;) cala reszta to strata kasy :P
wiem, ze zachód ma wiksze mozliwosci finansowe jesli chodzi o dobór ciuchów ale w tym przypadku portfel to nie wszystko ;)
zwlaszcza ze sa blogerki (vlogerki) ktore potrafią panom doradzic naprawde
  • Odpowiedz
@skitteles: Szanuję opinię jak najbardziej, ale w pełni zgodzić się nie mogą, bo to co obecnie jest najmocniej zauważalne w zachodnich stylizacjach to to, że bardzo często są eklektyczne i o niebo bardziej pojechane od moich. Co ciekawe większość z polecanych przeze mnie rzeczy, to produkty uznanych zachodnich marek, które ten sam asortyment puszczają na ichnie rynki. Może po prostu konwencje nam się nie zgrywają? Popularność tych list (od publikacji
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: odwiedzilo bo zamiesciles je na wypoku? ;)
wracajac do tematu: jest spora roznica w tym, co wypuszcza dom mody a co sie nosi :) zycie weryfikuje sprzedaz i potem takie ochlapy trafiaja na wyprzedaze ;)
jeszcze nigdy mi sie nie trafilo zeby ladny ciuch byl przeceniony tak bardzo jak ten szpetny :P
dlatego celowo wspomnialam o targach :) trafiaja tam ludzie chcacy dobrze wygladac bo na targach dochodzi do
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: masz może pomysł/namiary na inny dwurzędowy garniak niż ten od Vistuli? Przymierzałem go, ale niestety nie leży na mnie zbyt dobrze ( ich szarawy dwurzędowiec w kratę leżał o niebo lepiej, ale kolor niezbyt pasuje do mojej karnacji).
Jestem już bliski zamówienia z SuSu, ale jeszcze bym się porozglądał za czymś innym.
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: tak sobie jeszcze rozmyslalam pol nocy nad tym i cykrowy styl to zle okreslenie :)
nie obraz sie ale Twoj styl mozna okreslic bardziej jak "cyganskie wesele"
i nie zalezy mi na tym, zeby cie obrazac czy cois... wykonujesz kawal dobrej roboty :)
ale przed nadaniem ci pseudonimu cygan broni cie jedynie uroda i kolor skóry :)))
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: dzięki za listę, parę pozycji fajnych. Szczególnie ta niebieska koszula Tatuum mi wpadła w oko i miałem już zamawiać, ale jako, że nie byłem pewny z rozmiarem a okazało się że ich salon jest blisko to tam podjechałem dziś. Mieli ją akurat na stanie i Ci powiem, że photoshop wjechał mocno u nich na stronce. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cieszę się, że nie zamówiłem.
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: wszystko fajnie, nawet można by skorzystać tylko jak kupować online jak rozmiarówki, które podają na swoich stronach to jest jakiś żart. kupiłem w życiu kilka rzeczy przez internet i połowę musiałem zwracać, czysta loteria ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz