Wpis z mikrobloga

Planuje sobie kupić ponton na jezioro, raczej takie małe, bo w Małopolsce jakichś większych chyba nie ma. Ma służyć głównie rekreacyjnie, dla zabawy, tak że nic profesjonalnego nie potrzebuje.
Myślałem nad takim https://intex.pl/pontony/96-ponton-seahawk-2-set-intex-236x114x41-cm.html
Możecie coś doradzić?

Zawołam #wedkarstwo bo chyba pasuje

+ co polecacie aby zabezpieczyć telefon przed woda? Interesuje mnie pełna wodoszczelność.

#zainteresowania
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Niss wołaj jak kupisz, sam od pewnego czasu planuje kupić ponton z tym że z pawężą na elektryczny silnik bo mogę sobie z pracy pożyczyć.
  • Odpowiedz
@kopszmercen: na poczatku jest zajawka to jest fajnie, po kilku razach sie kapniesz ze to jest ciezkie w #!$%@?, zajmuje caly bagaznik w passacie b5 ( ͡° ͜ʖ ͡°), samemu sie nie bedzie chcialo rozkladac, jak juz rozlozysz to dosc chwile trzeba pompowac, po plywaniu musisz powycierac, w miare osuszyc zeby nie kisnał spakowany, pozniej targaj to znow z auta do piwnicy. mi sie znudzilo. wiadomo
  • Odpowiedz
@adik3x wiedziałem, że dasz takie argumenty ale chciałem żeby mi to ktoś napisał.
Od 3 lat, każdej jesieni planuję kupić ponton 3,6 metra ze sztywną podłogą i silnik spalinowy kilku konny ale zawsze mam tę same obawy. Kieeeedyś miałem 2,5 metrowy ruski ponton gumowy i z lekka doświadczyłem tego, o czym piszesz a to pikuś w porównaniu z zestawem który chciałem kupić.
  • Odpowiedz
@kopszmercen no sama prawda. Ja kupiłem że szwagrem na pół i z początku było fajnie. Później szwagier wyemigrowal i zostałem z tym sam. Dokładnie raz użyłem na rok później już za hu mi się nie chciało. Na szczęście szwagier go odkupił i meczy na stawie z kuzynem.
  • Odpowiedz
@adik3x: żeby nie to, że od maja do połowy października jestem całkiem po za domem (a to przecież najfajniejszy okres na pływanie) to bym kupił jakieś miejsce na przystani i niewielką łodziankę z silnikiem. Jestem ze Szczecina a tu mamy mnóstwo wody do pływania.
  • Odpowiedz