Wpis z mikrobloga

Czy wiecie, jak we Francji sprawdza się, czy ktoś jest pod wpływem narkotyków?

Chwyta się lekko ręką za przedramię i pyta się «wszytko w porządku?». Ktoś «trzeźwy» popatrzy w oczy zdziwiony, ktoś pod wpływem substancji euforycznych odrzuci rękę, ktoś pod wpływem substancji uspokajających nie zareaguje, lub nie popatrzy na chwytającą.

Tak możecie sprawdzić, co się dzieje z kimś, jeśli kiedyś będziecie w takiej sytuacji.

#narkotykizawszespoko (dodaję bo jest dużo substytucji, nie zgadzam się z taką tezą)
#marihuana

--
Wszystkie nieodpowiednie komentarze będą usuwane
  • 34
  • Odpowiedz
@NadiaFrance: Nie, nie mówię tak tylko. Osobom mi bliskim ufam, więc nie interesowało by mnie takie położenie ręki na ramieniu. Znajomi często tak robią.
Osobie obcej nie pozwolił bym na kontakt fizyczny. Kropka.
  • Odpowiedz
@Acrivec: ale to nie chodzi o jakieś mocarne chwytanie tylko położenie ręki na przedramieniu i spytanie czy wszytko jest ok - pewnie popatrzyłbyś się na kogoś i byś się zdziwił - ot naturalna reakcja.
  • Odpowiedz
@NadiaFrance: czyli niekoniecznie musi to być lokalnie we Francji a ona po prostu tak sprawdziła bo gdzieś wyczytała?
Myślałem, że to np. Jest szkolone u policji we Francji itp. Bo osobiście nie słyszałem o czymś takim.
  • Odpowiedz
@Acrivec: pewnie wcale nie jesteś taki macho na co dzień, daj spokój - i nie wyśmiewam się, po prostu, zareagowałbyś tak samo, jak każdy inny człowiek, nie zależnie od tego, jaki masz charakter i kim jesteś.
  • Odpowiedz