Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich z #chinskiekody i nie tylko. Dzisiaj promocje bez telefonów, te znajdziecie w innych moich wpisach, a dzisiaj:

W Gearbest:
Xiaomi Miband 2 w cenie 19,99$ z (bez refa)
Sportowy smartwatch Xiaomi AMAZFIT - czarny i czerwony w cenie 104,59$ (bez refa)
Rejestrator jazdy Xiaomi Mijia w cenie 51,99$ (bez refa)
Słuchawki Xiaomi Piston Fresh w cenie 4,99$ z kodem PISTR (bez refa)
Słuchawki bezprzewodowe Meizu EP-51 w cenie 27,30$ z kodem MEP51 (bez refa)
Słuchawki bezprzewodowe Awei A920BL w cenie 9,89$ (bez refa)
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Mi Air Purifer w cenie 129,99$ (bez refa) - wysyłka Priority Line (zmniejszająca do minimum szanse na VAT i cło w cenie)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot w cenie 309,99$ z kodem XMRACS (Bez refa) - tu także Priority Line
Więcej odkurzaczy tutaj

W Banggood:
Mini lampka do komputera lub powerbanka na USB w cenie 0,88$ (bez refa)
Fidget ECUBEE z lampkami LED i głośnikiem w cenie 4,99$ (bez refa)
Mini słuchawki bezprzewodowe S530 Plus w cenie 6,99$ (bez refa)
Głośnik bezprzewodowy Blitzwolf BW-F3 pomarańczowy w cenie 26,99$ z kodem 12Blitzw (bez refa)

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Informacje o nas:
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #fidgetspinner #sluchawki #miband #blitzwolf
Pobierz
źródło: comment_l0cQwYtLt3olZiAvXUnAm6obejsCWEWm.jpg
  • 15
Wołam zainteresowanych (68) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @