Wpis z mikrobloga

#pytanie
Cześć Mirki z #warszawa. Mam takie pytanie. Obecnie mieszkam i pracuje w #gdansk. Planuję na stałe przenieść się do #stolica i tam osiąść, poszukać godnej roboty- mieszkać mam gdzie. Chciałem się Was zapytać o możliwości jakie daje mieszkanie w Warszawie. Sporo osób z mojego grona znajomych wyjechało właśnie w tamtym kierunku no i jakoś się osiedlili i żyją. Stąd mój pomysł aby zrobić to samo. Polecacie Wawę, jak z pracą ?
Pozdrawiam
  • 11
@Migdalowy00: "tu standard gęste od neonów powietrze
paraliż na ulicach i psychoza w metrze
przybywają tu młodzi by swój los osłodzić
dla nich doba jest za krótka o 12 godzin
oni nie chcą czekać pokornie gnić
będą się zabijać by godnie żyć, swobodnie żyć
po części jak oni jestem hazardzistą
[...]
stolica perspektyw rozwija czerwony dywan
to też stolica niespełnionych oczekiwań
[...]
tutaj życie jest prawdziwą walką
i często w tej
@Migdalowy00 Jest stosunkowo dużo wydarzeń, koncertów itp szczególnie jeśli masz jakieś mało popularne zainteresowania bo każdy celuje najpierw w stolice. Tak samo większość nowinek technologicznych i rozwiązań dla miast jest w Warszawie najpierw wprowadzanych. Miasto dba bardzo o ocieplenie wizerunku, tworzy akcje angazujace mieszkańców. Jest sporo zieleni i atrakcji stałych typu górka narciarska, tor wrotkarski, nietypowych miejsc z jedzeniem. Najlepiej na własnej skórze się przekonać :)
@Kate123: zrobienie kampanii w środkach komunikacji nie jest trudne, jak pomysł nie głupi a problem realny, wystarczy chcieć:) coś o tym wiem. ze swojej strony mogą sobie robić, potrzeba tutaj też zaangażowania ludzi. Najczęściej widziałem akcje które właśnie miały na celu ...wskazanie? dobrych zachowań, jak uważanie na pozostawione plecaki, złodziei, mycie się( ) (bądź dobrym pasażerem) dlatego dziwie się że mówisz o ocieplaniu wizerunku
@goraceparofki Była kampania o tym jakie elementy przestrzenne ktoś zgłosił jako zapotrzebowanie i zostały spełnione, była taka z tym jak dobrze się żyje jakiejś pani ogrodniczce, jakiemuś prszczelarzowi itp bo tak dobrze im miasto sprzyja i kampania gdzie ludzie mówili kim będą lub jak będziesz żyli w odniesieniu do miasta za jakieś 20 lat. Nie wiem na ile tak naprawdę jest to prawda wiec są to jak dla mnie czysto wizerunkowe kampanie