Wpis z mikrobloga

Ależ ja po tej akcji kisne z chajzera.
Bawią mnie w sumie ludzie którzy go teraz bronią, mówiąc że autor/publicysta mema przegiął i mu się należało. Jasne, mem był chamski i głupotą jest wstawiać go na facebooka, bo takie rzeczy są zarezerwowane na inne serwisy. Ale to co dokonał dziennikarzyna z tvnu jest jeszcze gorsze. W dzień, bez jakiegokolwiek potwierdzenia zniesławił kolesia który może, ale nie musi za to odpowiadać, zlinczował go publicznie i dokonał samosądu. Nie wiem jacy debile bronią takiej postawy. Jasne, może być wnerwiony ale za takie akcje powinien zostać przez tego gościa zwyczajnie pozwany.
Spójrzcie na analogiczną sytuację w wykonaniu kogoś z klasą i rozumem. Jaglak też miał problem z mocnymi memami o jego rodzinie, przy czym powiedział bym, że jego działanie było jeszcze lepiej umotywowane. Synowi chajzera taki mem nie zrobi w końcu różnicy, a córce Jaglaka i owszem. Ten drugi pokazał jednak, że jest jednostką o wiele bardziej ogarniętą. Zamiast robić jakąś publiczną nagonkę, po cichu doprowadził hejtera do sądu i jeszcze zamiast wyroku finansowego wybrał po prostu opcję żeby ten nagrał filmik pouczający żeby tak nie robić. To jest po prostu kwestia kultury i klasy, której brakuje pracownikom pewnej stacji telewizyjnej.
#chajzer
  • 11
@kulaty: tylko, że mem o córce Jaglaka sugerował pedofilię tj. rozgrzewanie nastoletniej pusi córki.
Natomiast mem o synu Chajzera jest może niesmaczny dla niego, ale każdy sąd wyśmieje Chajzera, jeśli będzie chciał pozwać typa za tego mema.
Nie wiem w jakim kraju za docinki typu "Chajzer co kupiłeś synowi na dzień dziecka? Hehe kwiatki na nagrobek XD" albo "Chajzer co u syna? Wciąż nie żyje?" można #!$%@?ć w sądzie, ale na