Wpis z mikrobloga

@niczego_nie_osiagne a ja chyba o dziwo troche rozumiem. W sensie ten obrazek i text z dzieckiem bardzo slaby i nie powinien miec miejsca. Ale prawda jest taka ze przeplata fajne akcje w ktorycb pomaga z takimi w ktorych kreuje sie na zbawce narodu. A to juz irytuje
  • Odpowiedz
@niczego_nie_osiagne: to, że gościu odwala szopkę, to jedna sprawa, można go po prostu olać i o ile kojarzę, bo staram się go olewać, nigdy nie zszedł do poziomu tego obrazka.
To, że się słusznie #!$%@?ł i go nosi, jak szatana, to już inny temat i poniekąda rozumiem.
  • Odpowiedz
Chyba jednak nie rozumiesz i nie życzę Tobie aby było Ci dane to zrozumieć


@enforcer: Dokladnie o tochodzi - ludzi serdecznie #!$%@? smierc jego dziecka, bo maja wlasne zycia, ale on nieustannie przypomina swiatu, jak to go los pokaral. #!$%@? i atencyjna #!$%@?.

Cokolwiek by sie nie dzialo, w odniesieniu do jego tragedii, to jako osoba publiczna, mogl skonczyc z odniesieniami do niej, na oswiadczeniu, ze stalo sie X i
  • Odpowiedz
@enforcer: Mial prawo. Ale nic poza tym. O ile ten chlopak zachowal sie niesmacznie, to nie zlamal zadnego prawa. A Chajzer upublicznia jego dane i nawoluje niebezposrednio do linczu.

Mam nadzieje, ze chlopak wezmie Fila to sadu. Wygra sprawe bez wiekszej szarpaniny.
  • Odpowiedz
@enforcer: no tak, to zrozumiałe, a tam popsuje życie losowemu typowi bo ktoś mu powiedział że to on zrobił tego memesa. xD
To wcale nie on. A nawet jeśli on, to nie można mieć pewności jak na razie. Chajzer zachowuje się jak żądne krwi zwierzę, nie człowiek. I nie obchodzi mnie, że nie żyje jego syn, w ten sposób dzieje się więcej krzywd niż powinno.
  • Odpowiedz
@McSayerPL: i prawidłowo, to powinna być przestroga dla #!$%@? mózgowego w internecie, ludzie myślą, że są anonimowi i im wszystko wolno, a gówno prawda, autor mema będzie miał problemy? Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
  • Odpowiedz
@niczego_nie_osiagne: Jakieś internetowe gimbusiarskie kałmuki naśmiewają się z tego że mu dziecko zginęło w wypadku a ty jeszcze nie rozumiesz że Chajzer się #!$%@?? Każdy żart ma swoją granicę, a tutaj poziom jest tak płytki że nawet nie jest dnem, tylko pukaniem od spodu pod dnem. Bardzo dobrze że Chajzer im nie odpuści, oby jak najwięcej takich akcji to może #!$%@? internetowe debile zaczną częściej myśleć zanim coś zrobią.
  • Odpowiedz
@enforcer: Nie autor mema. To nie jest autor mema. Problemy może mieć losowy typ, którego ktoś podał chajzerowi. A ten go wystawia na lincz w swoim zwierzęcym amoku. Nie czytasz tego, co piszę. I nie tylko ja, kolegi powyżej też nie zrozumiałeś.
  • Odpowiedz
@niczego_nie_osiagne: oni są wszyscy siebie warci. Chajzer potrafi oblewać samochody innych stacji TV jakimś szlamem, brać pieniążki z tefałenu, a teraz woła o pomoc, do wszystkich o dane i adresy, bo brzydkie żarty z niego robią. Taki żarty są kompletnie nie na miejscu, ale tak samo zachowania, które prezentuje pan Chajzer, też nie należą do społecznie akceptowalnych...
  • Odpowiedz