Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty Przepraszam że dołączę się do tego strasznego śmietnika jakim stał się ten tag. Ale Panowie dlaczego codziennie widzę dziesiątki wpisów - nowych wątków z zapytaniem o do jak kopać BTC i inne np ETH.
Do #!$%@? wiadomo przecież od dawna że kopanie się nie opłaca - szkoda na to kasy - lepiej sobie kupić za tą kasę krypto i czekać.
Dzisiaj się budzę patrzę a tutaj 69 nie przeczytanych wątków - noż #!$%@?.... Pierwsze co zrobiłem to ZAZNACZ jako ODCZYTANE - WSZYSTKIE. I po problemie. Bo to człowiek nie jest w stanie czytać w większości tego śmietnika. Dlatego udzielam się głównie na disqord a tutaj sporadycznie. Oraz jeszcze na steemit chat - mniej i steemit gdy tylko wejdzie strimit
#bitcoin
  • 51
rzeczowa i kulturalna dyskusja


@Regis86: tylko w Twoim mniemaniu rzeczowa. Rozmowa kilku unlimitowców z jednym prawdziwym bitcoinowcem. Jesteś na mojej liście od początku ale po wczorajszym awansowałeś. Wcześniej miałem Cię w niepewny, uważać a teraz w niebezpieczny, unikać :)
Tak, tak dobrze grasz, że niby jesteś obiektywny.
@Krypto_TR: ETH skoczyło z $15 na $300 w ciągu kilku miesięcy. Podobnie inne waluty. To sprawia, że na dzień dzisiejszy bardzo opłaca się je kopać na kartach graficznych nawet w piwnicy. Musisz zaktualizować swoje informacje :)
@MysGG: @ediz4: @ziomekg: przestańcie karmić trolla, chociaż niezły taktyk z niego, próbuje zniechęcić jak najwięcej osób, żeby było potencjalnie większa szansa na zdobycie kart ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja kopię na 5 kartach i... faktycznie jest nieopłacalne, ale będę kopał dalej, a nawet kupie kolejne 9 kart ( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡
@wooojtassss: @MysGG: @ediz4: To DZISIAJ karta się zwraca po 3 miesiącach, ale jak widzicie jest boom na karty graficzne, a z lekcji podstaw przedsiębiorczości z gimbazy powinniście wiedzieć, że jak rośnie podaż jakiś usług przy stałym popycie, to spada cena. Mówicie, że po 3 miesiącach się zwróci, a czy widzieliście, żeby ktoś od razu sprzedawał te waluty? NIE. Ludzie kiszą to na złote czasy, na święty nigdy, wpłacenie tego
@Andris00: nie odkrywasz niczego nowego, ale ja zakładam, że ZAWSZE będzie coś do kopania, prędzej czy później, wejdź sobie na whattomine i zobacz ile jest walut do kopania i jak rośnie zainteresowanie tradingiem kryptowalut na świecie, to jest już samonapędzająca się machina, nawet jeśli nie będzie opłacalne kopanie, to podziele karty w koparce żeby każda kopała innego coina, w końcu coś się wybije (albo i nie) ( ͡° ͜ʖ
@Andris00: cena nie spadnie do 200zł, bo Vegi od AMD może i będą mocne coś ponoć 50-70Mh/s (niepotwierdzone info) ale mają kosztować 1600zł w górę, więc za 1600zł miałbyś co najmniej 200Mh/s na RXach
@Andris00: No wiadomo że to nie jest najstabilniejsza zabawa. Możesz kupić sprzęt, waluta spadnie i zostaniesz z ręką w nocniku. Ale nie rozśmieszaj mnie z podatkiem i DG dla ludzi co kopią 1-2 kartami ( ͡° ͜ʖ ͡°). I karty nie będą warte 1/5 bo to nierealne. AMD i Nvidia musieliby wydać nowe karty kilkukrotnie wydajniejsze.
@ediz4: DG nigdy w życiu, jeśli ktoś chce to robić legalnie to tylko status studenta i inkubator przedsiębiorczości, jeszcze załatwić sobie żeby rozliczali się z Tobą na umowie o dzieło, ale po cholerę to jak można wyłapać kogoś na localbitcoins co wypłacisz sobie u niego Blikiem w bankomacie?
@wooojtassss: @ediz4: Jak najbardziej może spaść, kupa ludzi która nigdy nie kupiłaby więcej niż 1 karty, ma ich po 6-7, rynek nie będzie w stanie ich wszystkich wchłonąć, stąd sprzeda i odzyska część z niepotrzebnych kart, tylko ten co sprzeda je najtaniej.
Po drugie, jedynym powodem, dla którego waluty jeszcze tak stoją i daje się je kopać jak mówicie za 4-5$ dziennie na karcie, jest to, że popyt na te
@ediz4: poza tym zależy o jakiej walucie mówisz, jeśli ktoś kopie altcoiny i trzyma je no to pozdro wtedy, ja wszystko co wykopię konwertuję do BTC bo wierzę, że w długim okresie czasu będę mocno do przodu, @Andris00: jak najbardziej się z Tobą zgadzam, ale nie bierzesz wielu czynników pod uwagę, chociażby takich, że skoro coś przestanie się opłacać kopać, to zacznie się kopać inną walutę, myślisz, że Ci co