Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki drogie, nie sądziłem że kiedykolwiek będę korzystał z amw w ten sposób. Przed chwilą odblokowałem telefon mamy (około 45 lat, tata 52-51) a tam rozmowa z jakimś napalonym Januszem, przeczytałem całość, przez większość czasu go olewa i mówi że jest zajęta itp, ale ostatnio zauważyłem że moi rodzice się kłócą dosyć poważnie. Mniej więcej w tym okresie napisała raz że ma ochotę się sponiewierać i jeszcze 2 inne komunikaty o tym wydźwięku na przestrzeni 20 dni (około 50 wiadomości). Co robić żeby uratować związek rodziców? Zawsze mi się wydawało że super się dogadują i że nigdy nie będzie problemów tego typu ehhhhhhhh
Myślałem o tym chwilę, co wy na to żebym zadzwonił do Janusza i pogadał z nim chwilę żeby przestał pisać z moją mamą i zerwał wszelki kontakt?


#zwiazki #amw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 13
@CoyJared: Pomóc #!$%@?ąc się w ich prywatne sprawy i intymność, naruszając w chamski i bezczelny sposób prywatność korespondencji jego matki, i wchodząc między młot a kowadło? No #!$%@? pogratulować takiej "pomocy". Taka "pomoc" na ogół się kończy tak że cała rodzina jest #!$%@? i nikt do nikogo się słowem nie odzywa.
Taka "pomoc" na poziomie 15 letniego dziecka, które związek kojarzy z chodzeniem za rączkę, ale będzie zabierać się za coś
@AnonimoweMirkoWyznania: A to jakiś związek się rozleciał, albo ma zamiar? Zazdrość na tle seksu jest dobra dla gówniarzy albo starych bab czy dziadów co to myślą, że są jeszcze nastolatkami. Zdystansowani do życia ludzie w tym wieku rozwiązują takie sprawy przez swinging ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CoyJared: Doświadczenie kolego, a nie system wartości. Przerabiałem takie rzeczy już w różnych konfiguracjach i u siebie i u znajomych, i każda sytuacja ponad to co napisałem kończyła się albo źle albo tragicznie. Jak już pisałem - związek to relacja dwójki ludzi i linia prosta z dwoma punktami, a nie figury geometryczne, czy jakieś #!$%@? zawijasy.
Nastoletnie ideały pasują do gimnazjum, ale nie do dorosłego życia. Choć te ideały też można