Wpis z mikrobloga

byłby ktoś potencjalnie chętny na #rozdajo takiego laptoka z (wtedy) wyższej półki cenowej z 2010 roku? bez dysku twardego (bo mam na nim za dużo danych, a poza tym jest za bardzo zjechany dla kogoś kto nie chce tracić nerwów), ma zepsute głośniki, klawiatura nie zawsze działa jak trzeba, zwłaszcza klawisz W (progamer hir xD )
jak masz dysk SSD to wiedz, że nawet GTA V w nominalnej rozdzielczości na najniższych detalach będzie całkiem grywalne już nie mówiąc o innych grach. jego jedynym problemem jest tak naprawdę dysk twardy, a w drugiej kolejności procesor który wydaje się za słaby do tej karty graficznej.
nie chcę sprzedawać bo nie chcę zwrotów i dodatkowych problemów, nie chcę go zostawiać dla siebie bo już mam go serdecznie dość, a znajomym też nie chce dawać ani sprzedawać bo będzie mi potem #!$%@?ł że mu nie działa i jeszcze będzie miał do mnie pretensje, wiecie jacy ludzie to niewdzięczne #!$%@?...
Pobierz stopdyskryminacjizielonek - byłby ktoś potencjalnie chętny na #rozdajo takiego laptok...
źródło: comment_yCd6m8NLv5JPw4hjWtA4D2pFgYN9zXZ6.jpg
  • 55