Wpis z mikrobloga

Mirki, ##!$%@?
Niebieski, z którym byłam na paru randkach mówi: "Wiesz Klebsiella, bo ty to na żonę się nie nadajesz. Masz wszystko na swoim miejscu, cycki, tyłek, jesteś ładna, fajna, ale kurde, masz za dużą wiedzę, za dużo czytasz i jesteś zbyt ambitna. Bo wiesz, żona musi być głupiutka, niezbyt rozgarnięta, a nie wygadana i inteligentna". Dżisas #!$%@?, ja #!$%@?ę. Jaki pojazd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Słabe to #randkujzwykopem i #zwiazki. I w sumie niezła #logikaniebieskichpaskow i #zalesie
  • 34
  • Odpowiedz
@klebsiella: @ripp1337 dobrze prawi ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż z drugiej strony nie ma co uogólniać, jeden będzie szukał pustej ładnej laski, żeby się pokazać przed kolegami, a inny ogarniętej, elokwentnej, żeby się czegoś od niej nauczyć ;)
  • Odpowiedz
@klebsiella: będą ci teraz gadać że znajdź sobie inteligentniejszego. Bullshit, prawda jest tak że po pracy facet szczególnie >25 lat po powrocie do domu nie ma ochoty się męczyć z żoną. Jesteś inteligentna to i masz swoje zdanie a my zwyczajnie jesteśmy wygodni. Szukaj raczej głupszych to łatwiej ci będzie nimi sterować.
  • Odpowiedz
@klebsiella facet cię spławia (pewnie dziura na boku), ale chce być przy tym miły, daje znać że ślubu z tego nie będzie ale może jakie sexy ma jeszcze w głowie i nie pali mostów - taktyk, strateg, napoleon naszych czasów (òóˇ)
  • Odpowiedz
  • 1
@erajwa a) gość jest wolny, dlaczego wykopki zawsze sadze ze wszystko jest "na boku" :D b) nie splawil, bo to kumpel, wiec raczej nie mial po co oszukiwac c) wiedzial, ze z mojej strony na seksy nie mial co liczyć, umowilam sie z nim parę razy tylko :D takze zaden strateg moim zdaniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@klebsiella: daj znać jakbyś chciała skoczyć do hydropolis albo afrykarium ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te dwie atrakcje ciągle mi uciekają, a jestem pewien, że i Tobie przypadną do gustu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz