Wpis z mikrobloga

@insert_table81: Myślę, że @Thor14 ma rację. Ja mam swojego już rok i nie ma żadnej ryski, żadnej wgniotki, a futerału nigdy nie widział to że się mówi, że smartfony są wielofunkcyjne nie znaczy że możesz nimi gwoździe wbijać albo używasz jako deski do krojenia cebuli to już nie wina telefonu. Z resztą komu się telefon rozłazi, co trzeba z nim robić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@insert_table81: mam xiaomi od stycznia 2016 i nie mam ani jednej ryski, ani nic nie trzeszczy... bo mimo, że telefon jest tani jak barszcz to po prostu o niego dbam.

Jak kiedyś zdarzyło mi się polecić ten telefon to od samego początku zaznaczyłem, że obudowa i konstrukcja telefonu jest marna, więc trzeba dokupić jakiś dobry case (ja mam Nillkinaza $10) oraz założyć folię szklaną.
  • Odpowiedz
@dobry_dzemik: o, właśnie o konstrukcji telefonów tej marki napisałem komentarz wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także jak ktoś nie lubi etui na telefon to od xiaomi, huawei i innych chińczyków powinnien się trzymać z daleka.
  • Odpowiedz
@KornixPL: mógłbym spróbować, niestety dopiero w sierpniu będę w domu, a tam mam stare telefony. One X otwierał browary, m8 upadł mi kilka razy na bruk lub gres i wszystko przeżył, pozostały jedynie ryski i wgniecenia, a warto zaznaczyć, że tel przeszedł serwis i był otwierany. Nie ma mowy o tym żeby cokolwiek się rozłaziło, idealnie spasowane unibody robi robotę. To co moja dziewczyna #!$%@?ła z HTC 10, to już
  • Odpowiedz
@insert_table81: Ja tam powiem krótko, nic nie dzieje się bez przyczyny, co by to nie było i z czego by nie było zbudowane. Znam wieeelu ludzi co mówią że "hurr #!$%@? ale #!$%@? jakość durr jak można za taką kasę to kupować samo się #!$%@?ło po półroku", i tak samo słyszałem #!$%@? że "nie kupuj tej myszki bo Ci się #!$%@? mi po pół roku przestała działać nie opłaca się
  • Odpowiedz
@tymeek: Różowa ma Redmi 3s, latał po całym mieszkaniu, tylko lekkie wgniotki na ramce, ale żeby tak zajechać jak OP to trzeba się starać choćby to był najgorszy smartfon.

  • Odpowiedz
@KornixPL: będę odliczał dni do sierpnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem, że trochę ze mnie fanboy, od wielu lat kupuję tylko HTC, ale fakty są faktami. 90% telefonów trzeszczy i stęka jak wygniesz je w palcach, jak to się ma nie #!$%@?ć po kilku upadkach? Wbrew temu, co może się wdawać, ja dbam o taki sprzęt, ale wypadki się zdarzają i śmieszny mnie to, że ludzie
  • Odpowiedz