Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem. Moja dziewczyna lubi męskie towarzystwo, ma więcej kolegów niż koleżanek, taki typ kobiety. Kiedyś pisała z jednym gościem, jeszcze w czasach GG, nie znała go w realu. Kiedyś byłem u niej i jakoś to wyszło że zauważyłem że pisze z nim różne głupie rzeczy. Poruszyłem temat lekko, ucichł na paręnaście miesięcy, po jakimś czasie znów zauważyłem że pisze z jakimś gościem ze studiów, sprośne teksty itp, wiedział że ma chłopaka, niby takie żarty ale trochę nie na miejscu. Przyznała że może przesadza, przeprosiła, było ok. Ostatnio coś mnie podkusiło, nie powinienem był ale wszedłem na jej FB. Kiedyś znałem jej hasło bo często prosiła mnie o jakąś pomoc, żebym pobrał notatki jakieś, komuś coś przesłał itp. Zauważyłem że zmieniła hasło i że pisze znów z jakimś kolegą ze swojej miejscowości i usuwa potem konwersacje. Nie jest to żaden #bolecnaboku ale znów mnie oszukuje w tym. Jak mogę podjąć ten temat? "Skarbie wbiłem Ci na fejsa bo miałem durne przeczucie że znów coś odwalasz?". Mówiłem że nie mam problemu z jej kolegami ale fajnie jakbym jednak wiedział...

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nic z tym nie robić, taki typ kobiety. Sam miałem taką koleżankę z internetu, dużo pisaliśmy, rozmawialiśmy przez telefon ale nigdy się nie spotkaliśmy. Przyszło co do czego to nawet nie powiedziała mi, że kogoś ma. Też się wymienialiśmy sprośnymi tekstami, obrazkami. Olej temat i nie dramatyzuj bo w pewnym momencie Cię faktycznie oleje i rzuci. Ona lubi i chce mieć towarzystwo chłopaków, ale to nie znaczy, że zerwie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś z typową atencjuszką. Tu się nie ma co zastanawiać, takie się rzuca, bo to kompletne #!$%@?.

Nie jest to żaden #bolecnaboku

Żebyś się nie zdziwił xD
A nawet jeśli nie jest, to niedługo może nim zostać. Wystarczy, że #!$%@? jakąś akcję i co zrobi twoja atencjuszka? Wyżali się internetowemu kumplowi, ten ją pocieszy, zaproponuje spotkanie, bo "a wiesz, będę jutro w twoim mieście", ona się zgodzi i koleś zamoczy, choćby mieszkał i 200 km od niej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A w twoim przypadku jest to gość z tej samej miejscowości,
  • Odpowiedz