Wpis z mikrobloga

827495 - 89 = 827406

Też mam długi weekend więc pojechałem do Saastal i Saas-Fee. Krótka wycieczka bo burza uniemożliwiła wczesny wyjazd i wybrałem trasę pod kątem gdzie najmniej będzie mi żal braku ładnych widoków. Saastal to dolina gdzie najczęściej jeżdzę na wędrówki, wspinaczkę i snowboard i gdzie brałem udział w downhillu po lodowcu w marcu więc znam ją bardzo dobrze i padło na nią. Rowerem jej do tej pory całej nie przejechałem.

Start z Grächen w Mattertal, jest tu zrobiona fajna droga zjazdowa więc zjechałem nią 2 razy zanim ruszyłem dalej. 3 nowe przełęcze przejechane a i przy okazji wniosłem rower na Wannehorn - górę między dwiema z nich bo była w miarę po drodze - i po niemożliwym, bardzo wyeksponowanym trawersie z 90% noszenia roweru zjechałem do Saastal. Jadąc po dnie doliny spotkałem typowego alpejskiego wielbłąda w towarzystwie kóz i alpak.

Do domu szybko w dół w połowie po trailu w połowie po asfalcie.

Saastal fajne, ale nie na rower.


manedhel - 827495 - 89 = 827406

Też mam długi weekend więc pojechałem do Saastal i...

źródło: comment_apucimn28oZKh3NwvmjyQGSwIOfCxB3T.jpg

Pobierz
  • 9
@Flyhaba właśnie dlatego tak ustawiłem ale szczerze mówiąc dlatego bo tak było mi do zjazdów wygodnie, zupełnie nie wiem jak powinno być. Póki co z niskim ustawieniem jedzie mi się dziwnie i nie widzę dlaczego tak ma być lepiej.