Wpis z mikrobloga

Mircy z #motocykle, pytanie - czy ktoś z okolic #krakow (czy tam inny #slask bądź #motowungiel) ma może T-COMa SC? Pytam, bo na 99% go sobie kupię, ale póki co nie mam z kim go używać, a chciałbym go sprawdzić no i przy okazji zrobić w końcu porządną recenzję (odległość w mieście, odległość na trasie, jakość od prędkości, parowalność z innymi [sena chociażby], ile na raz itd.)
  • 17
  • Odpowiedz
@noriad: jakość od prędkości zależy od kasku i motocykla. Jak mam ustawione na maksa głośność to przy nakedzie słyszę przy 150 jeszcze komunikaty od Janka. Jeśli chodzi o rozmowy to tak maks 120km/h.
Ogólnie jeśli chodzi o cena - jakość to jeden z najlepszych wyborów.
  • Odpowiedz
@noriad: Ja posiadam ten ostatni ale model bez wyświetlacza. Do 100 km/h jest bardzo dobrze, powyżej szum zagłusza ale to może być wina mojego kasku. Kupowałem go z myślą o jeździe sRometem... Jak na moje potrzeby spisuje się bardzo dobrze. W poniedziałek jechaliśmy wokół Tatr przez Słowację i działały przez około 6-7 godzin ciągłej rozmowy. Po tym czasie kumpla się rozładował bo miał połączony z telefonem. Mój nadal działał.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@nibiru:
@Pszemekk:
@Sleepwalker: innymi słowy - działa. Bez szału, bez zaginania praw fizyki, po prostu działa. Ok, to kupię go robić i ewentualnie będę szukał wtedy kogoś z okolic aby zrobić jakąś wycieczkę i sprawdzić na własnej skórze jak ten sprzęt się sprawuje :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Stitch: właśnie tak myślę, że gdyby chcieć mieć łączność przez cały zakres prędkościomierza to trzeba by chyba mieć słuchawki dokanałowe i do tego jakiś patent na mikrofon po prostu... albo jakiś bardzo dobry algorytm wycinania szumu w locie >.>
  • Odpowiedz
@noriad jeśli znów chodzi o zasięg to w zasadzie jest ok. Na otwartej przestrzeni spokojnie ponad 500 m ale w mieście czy wsi wystarczy odjechac 200 m za budynek i już się pojawiają zakłócenia.
  • Odpowiedz
@noriad wtedy wszystko jest super. O ile nie jedziemy ponad 120. Później już szum zaglusza rozmowę. Między 90 a 120 trudniej zrozumieć ale da się gadać. Kumpel mnie rozumie jeszcze przy 120 ale ja mam kiepski kask.
  • Odpowiedz
@noriad z tego co słyszałem to są różne zdania. Jedni twierdzą ze nie sparujesz ich z interkomem innego producenta, inni twierdzą ze się udaje z niektórymi. My z kumplem kupiliśmy takie tylko dlatego ze często jeździmy razem.
  • Odpowiedz
@noriad: dopiero dzisiaj polatalem ze znajomym z tym tcomem. Ogółem to ma jednak model bez lcd, więc tcom os. Z seną sparował się bez problemu, dodatkowo udało się dorzucic jeszcze jeden interkom i mieliśmy grupę w 3 osoby. Grupę tworzyły 2 seny 20s i ten tcom, wszyscy siebie słyszeli bez problemu. Powyżej 80km/h kumpel przestaw nas rozumieć, za to jego było słychać dużo głośniej niż drugą senę. Musiałem głośność skręcac
  • Odpowiedz