Wpis z mikrobloga

W rankingu najczęściej pojawiających się tytułów książkowych w tinderowych opisach wysoką pozycją okupuje Pokolenie IKEA. Zaintrygowany szumem, który wytworzył się wokół tej pozycji postanowiłem, po nią sięgnąć. No i muszę przyznać, że to chyba najbardziej pretensjonalna, obsceniczna i wulgarna pozycja z jaką miałem do czynienia. Momentami miałem wrażenie jakbym czytał wysrywy fantazjującego stulejarza z anonimowych mirkowyznań tylko bez wykopowego slangu i lenny face'ów.

Nie sądziłem, że można pobić filmy Patryka Vegi w częstotliwości pojawiania się słów powszechnie używanych za obraźliwe. Autor ukrywający się pod enigmatycznym pseudonimem Piotr C. dosyć szybko wyprowadził mnie z tego błędu.

Absolutnie NIE POLECAM. Po lekturze Pokolenia IKEA, to nawet klopsy w stylu Masa o kucharkach polskiej mafii jawią się jako solidny kandydat do nagrody Pulitzera.
#ksiazki #rozowepaski #niebieskiepaski i chyba #popularnaopinia
Pobierz MartinMartinez - W rankingu najczęściej pojawiających się tytułów książkowych w tinde...
źródło: comment_RYoiBDTmheCsdl4Y1ZbIaAhsK5EEKzy0.jpg
  • 15
@MartinMartinez: po przeczytaniu pierwszej czesci stwierdzilam ze nawet spoko. Niestety ksiazka stala sie strasznie popularna i autorowi chyba konkretnie od tego odbilo. Byla sobie opowiesc o korpoludziach nie wymagajaca jakichs wiekszych zdolnosci unyslowych do przyswojenia, a zrobil sie z tego jakis obiekt kultu. Rakcontent to pojawia sie dopiero na profilu fejsbukowym autora. "Kobiecie musisz codziennie pokazywac ze o nia walczysz, pieprz ja rano na stole, bij po mordzie, kupuj kwiaty, chodz