Wpis z mikrobloga

hej mam pytanie co do #bitcoin
Chciałbym już dzisiaj, teraz wpakować w to 1500zł - czy jest sens, czy to zbyt mała kwota?
niby teraz leci w dol ale zaciekawił mnie cytat z chip.pl

Rynek ciągle czeka na decyzję amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych na zatwierdzenie propozycji braci Winklevoss (znani inwestorzy giełdowi) w sprawie utworzenia specjalnego funduszu giełdowego, który pozwoliłby dużym inwestorom lokować środki w bitcoiny. Wcześniej wniosek został dwa razy odrzucony. Jeśli jednak St. Zjednoczone podążą śladem Chin i Japonii, utworzenie funduszu przyciągnie inwestorów instytucjonalnych do tej kryptowaluty.


jeżeli to u amerykańców wypali to chyba tylko spodziewać się kursów po 5000 USD za 1BTC jeszcze w tym roku, czy przesadzam? i pakować teraz te moje 1500zł czy czekac az jeszcze nizej zejdzie i wyczuc moment wzrostu w gore o ile taki bedzie w ciagu najblizszych 7 dni bo w tym czasie chcialbym zakupic
  • 9
@n3x337: Nie ma czegoś takiego jak zbyt mała kwota na inwestowanie w kryptowaluty (no dobra, kilku złotych się nie opłaca, bo tyle to kosztuje transakcja, ale to już ekstremum).
@n3x337: nie powstanie żaden fundusz oficjalny przez najbliższe lata do czasu aż chiny trzymają łapę na bajtkojnie. jakieś tam fundusze, instytucje, dm na pewno już w tym siedzą ale też bez zbędnego chwalenia się. skoro niu jork pejs o tym pisze to grubasy już mają bajtkojny. ale na rządowy fundusz za wcześnie. ale grać możesz