Wpis z mikrobloga

@Wysztiglowany hed, rudy i Arasz to jedyne postacie z TVGry które szanuje. Jordan #!$%@? mnie niemilosiernie, a ten chudy prezesik to już w ogóle XD Jeszcze fangotten jest ok, ale troche mnie #!$%@? na swoich vlogach
  • Odpowiedz
@Wysztiglowany: Quaz i spółka to prawdziwi profesjonaliści. W grach już tak nie siedzę, ale z materiałami kompanii od czasu do czasu się zapoznaję, dla samego fanu z oglądania filmiku :D
  • Odpowiedz
@Wysztiglowany: nie do końca wiem kim jest Klocuch, ale przyznaję mu 100% racji :D

Jeszcze bym zrozumiał, że na E3 jeżdżą fascynaci programowania gier, żeby spotkać się z menedżerami i programistami największych i najlepszych zespołów, żeby wziąć udział w jakiejś ciekawej konferencji, posłuchać o problemach związanych z produkcją nowych tytułów itd.

Ale nie, jest inaczej, E3 to zwykła wystawa gier, coroczny deadline dla firm usprawiedliwiający wypuszczanie zakłamanych zwiastunów gier, które wiadomo,
  • Odpowiedz
@Pipeinski: o faken, jak mnie niemiłosiernie #!$%@? ten cały dżordan i jego mimika twarzy, ten taki szarmancki dziubek jak zgrywa eksperta i ubiera w mądre słowa jakieś totalne wysrywy z dupy wtf... o prezesiku nie wspomnę, bo już wystarczająco się uniosłem, w ogóle połowa contentu na tym kanale to jakiś syf. #!$%@?.

  • Odpowiedz
@Wierszu: oni wiedzą że muszą trochę robić rakowe filmy żeby dzieciaczki ich oglądały. A Jordan zna Angelski bo mieszkał w USA i siedzi w Japońskich grach to dopóki chce mu się pracować to będą jego filmy
  • Odpowiedz
I dzieciak ma więcej oleju w głowie od tych wszystkich recenzentów ;)


@kiera1: Owszem, chociaż to jedno z najstarszych dzieci w Polsce, mógłby pewnie śmiało rywalizować pod tym względem z brodatymi dziećmi-uchodźcami ze Szwecji.
  • Odpowiedz