Wpis z mikrobloga

@Varien:

A dziękuję dobrze, już #!$%@?łem :-)

Choć w zasadzie to dziś udaję instruktora nauki jazdy na moto, jeden kursant już wymiękł, ale jak na +50 lat to się dobrze trzymał, raz tak zamiótł tyłem że piasek leciał wyżej niż motocykl :-)

Drugi ma 16, z tym będzie gorzej, ma kondycję skubany.

Gx
  • Odpowiedz
@Varien: A nawet nie denerwuj. Miałem dziś robić unboxing, a okazuje się, że albo go zrobię w sobotę, albo moto przyjdzie dopiero w poniedziałek.(,)
  • Odpowiedz
@Gixaar: Echh, znajomy kupił tą YZF250 co na zdjęciu, uczyłem go jakichś podstaw rok temu. On sam mieszka praktycznie pod największą hałdą, którą żeby zdobyć to no trzeba mieć skilla. Gość ćwiczył hardo i po czasie wjechał na nią, a ja tam bywam raz na miesiąc i do dzisiaj nie zdobyłem szczytu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mekki: No to hardkoroooowo, jak przejechałem się exc 550 to szybko podziękowałem właścicielowi za jazdę, to nie dla mnie to teren :D
  • Odpowiedz
@Varien: A ja wiem czy tak hardcorowo? Zmienia się właśnie rok modelowy u Huski i KTMa i jest sporo fajnych obniżek. Tyle, że zostały głównie crossy i małe enduraki. No i chyba ten jeden rodzynek w Łodzi który przyjdzie do mnie.
Hardcorowo to by było jakbym wziął Huskę FC450 którą oglądałem.( ͡° ͜ʖ ͡°) Przy niej ten to potulny baranek, no i z możliwością dołożenia zmiany map
  • Odpowiedz
@Mekki: Te mapy zapłonu to fajna sprawa, marzy mi się kiedyś coś takiego :D
Jak Ci przyjdzie i byś robił fotę na mirko to zawołaj :D
  • Odpowiedz
@Varien: No ba.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps Bo w poprzednim poście wyraziłem się nieprecyzyjnie, Huski FC450 też mają dwie mapy i TC, w standardzie. U ATMa trzeba dopłacić za #!$%@? pstryczek na kierownicy, bo poza tym one w nim są, ale nie ma jak ich zmienić.( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i w husqvarnie są opcje "ł#!$%@?" i "#!$%@?". W kacie jest opcja "szatan"
  • Odpowiedz