Wpis z mikrobloga

W znanym, chińskim sklepie Banggood można zamówić zabezpieczenie do roweru w formie ukrytego odbiornika GPS, który jest schowany w uchwycie do bidonu. Z tego co przeczytałem GPS ma wbudowaną baterię, obsługuje Bluetooth 4.0 oraz WiFi, a bateria na jednym ładowaniu wytrzymuje około pół roku. Dodatkowo mamy aplikację do telefonu przez którą możemy wszystkim zarządzać, a także bezprzewodowy klucz. Jeżeli klucz będzie w pobliżu roweru (np. w naszej kieszeni), to GPS przełączy się w tryb oszczędzania energii. Jeżeli rower zostanie skradziony i oddali się od klucza, to GPS sam się aktywuje. Cena w przedsprzedaży to ~102 zł z darmową wysyłką do Polski, a dodatkowo można ją obniżyć dzięki stronie Giving Assistant więc da się zejść poniżej 100 zł.

Zastanawiam się, czy tego nie kupić. Cena niezwykle atrakcyjna, a sam GPS niewidoczny. Co o tym sądzicie?
#rower
dziobnij2 - W znanym, chińskim sklepie Banggood można zamówić zabezpieczenie do rower...

źródło: comment_o7pVgtw9ku5IeU4rxKItPEZb3Nf0zDYw.jpg

Pobierz
  • 18
@dziobnij2: patent niezły chociaż taki uchwyt mogą urwać albo zdemontować. Kiedyś myślałem o czymś podobnym- małym nadajniku GPS który można by schować gdzieś w rurę od siodełka albo w suport lub kierownicę.
@dziobnij2: i co się dziweje jak skradną rower, z jaką dokladnością ustalisz polożenie, czy też to będzie zadanie już dla policji, przyjmują takie zgloszenia ? może lepiej byloby schować pod siodelko, o takich slyszalem

mnie też wolaj i się chwal