Wpis z mikrobloga

#!$%@? znowu siedzę w domu przez to ze mam łuszczyce i wstydzę się pokazać nogi. Znajomi poszli do jumpcity na trampoliny a ja nie mam długich spodni dresowych do skakania by ukryć nogi co mam skórę zniszczoną od łuszczycy całą w takich czerwonych krostach. Dla ludzi co nie znają się na chorobach wygląda to tak że mam jakiś trąd czy zaraźliwą wysypkę... nie chce się pokazywać w takim miejscu na trampolinach. Z tego powodu nie chodzę też na siłownię czy basen... Nigdy nie wyjdę z przegrywu i nie znajdę dziewczyny.
#przegryw #luszczyca #choroby #tfwnogf
s.....e - #!$%@? znowu siedzę w domu przez to ze mam łuszczyce i wstydzę się pokazać ...

źródło: comment_hHtBC3Xg5GQSnOMJ0AsHXpRRpqXKwqXC.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@sad_pepe: Im szybciej wyjdziesz, tym szybciej się przyzwyczaisz, że ludzie się będą dziwić. To nic złego, nie z Twojej winy, czemu miałbyś się tym przejmować?
  • Odpowiedz
@sad_pepe: wczoraj widziałem program o takim chłopaku co na dupie miał taka ogromną narośl, takiego tłuszczaka guza wyglądało jakby zrobił kupe w spodnie, bardzo go to bolało, nie mógł siadać, ale poza tym normalnie wyglądał i on miał dziewczynę i marzenia a ty masz krosty na nogach i płaczesz, weź się #!$%@? w garść kasztanie i zainwestuj wreszcie w dresy.
  • Odpowiedz
@DywanTv: Osoby bez defektów wizualnych tego raczej nie zrozumieją. To jak z trądzikiem na twarzy - właściciele bardzo wyolbrzymiają jego znaczenie, ale w sumie trudno im się dziwić.
  • Odpowiedz
@sad_pepe: jak jeden z Mirków wyżej miałam podobny problem nawet na twarzy, praktycznie na całym ciele. po latach walki po prostu zaczęłam mieć to w dupie, nie da się tego zmienić, więc trzeba zaakceptować. jasne, nie chodzę na basen i w chwilach zaostrzenia nie noszę krótkiego rękawka, bo rozumiem, że widok odpadającej skóry jest obrzydliwy. trudno.
  • Odpowiedz
@sad_pepe: no, ja też w to nie mogę uwierzyć, co się stało ;) Ale jednak. A może dzięki temu znajdziesz osobę bardziej tolerancyjna i wyrozumiałą, niż większość, i będziesz szczęśliwszym?
  • Odpowiedz
@sad_pepe: jeden z ludzi z którymi współpracuję ma łuszczycę na rękach, zawsze sie cykam podać mu rękę bo mam wrażenie że się zarażę choć wiem że nie, dziwne.
  • Odpowiedz
@sad_pepe nie przejmuj się aż tak tym. Ja mam 22 lata, lojotokowe zapalenie skóry, a w dodatku choruje na alopecje. A jestem kobietą. I mam Niebieskiego od lat. To jest tylko w twojej głowie
  • Odpowiedz
@sad_pepe U mnie mamy to w rodzienie genetycznie. Rozni w roznych miejscach. I teraz najlepsze - kazdy ma swoja rodzine!

Wiec wez sie #!$%@? w garsc. W zyciu tego #!$%@? nie leczylem bo sie nie da. W dupie mam zdanie innych.
  • Odpowiedz