Wpis z mikrobloga

1. Zleć kopirajterowi napisanie opisu dla nowej jogurtownicy
2. Zrób projekt graficzny kopiuj-wklej
3. Oddaj marketingowi do sprawdzenia
4. Słuchaj przez 40 minut śmiechu różowych ( ͡ ͜ʖ ͡)


Opis zaraz Wam udostępnimy, ale uznaliśmy, że dzisiaj zaangażujemy naszego kopirajtera w #glupiewykopowezabawy i każdy kto poprosi o pomoc przy kreatywnych opisach/tekstach na #tinder do godziny 15:30 może na nas liczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jogurtownica 2w1

Mam na imię Jogurtownica i jestem nowością na rynku. Chętnie z Tobą zamieszkam. Dobrze czuję się w roli szarej eminencji, ale kiedy tylko poczuję mleko, natychmiast budzi się we mnie potrzeba bycia gwiazdą. Zdaję się wtedy mówić: oto ja, najwspanialsze urządzenie do zrobienia jogurtów i kefiru, jakie mogliście sobie wyobrazić. Możecie być ze mnie dumni, mam wszystkie przydatne funkcje, jestem szybka, niezawodna, a do tego pięknie zaprojektowana. Wyposażono mnie w timer, dzięki czemu mogę z łatwością sprostać Twoim indywidualnym preferencjom. Nie chcę się chwalić, ale znane mi jogurtownice mają jedynie włącznik. Kształtów mogą mi pozazdrościć wszystkie koleżanki z domowego AGD. Mój styl, to eleganckie, ponadczasowe połączenie białej bluzki z szarą spódniczką i twarzowy berecik zapewniający wgląd w moje bogate wnętrze. Pasuję do każdej kuchni, także męskiej… choć znam swoją wartość, nigdy nie rywalizuję z butelką piwa i nie wychylam się, kiedy przychodzą koledzy. Kocham dzieci i z pasją spełniam ich zachcianki – tym chętniej, że mój jogurt, to samo zdrowie i radość ulubionych smaków. W istocie jestem urządzeniem rodzinnym, lubię zwłaszcza wspólne śniadania i czas przygotowywania mlecznych deserów. Poza tym jestem lojalna, stała w uczuciach i można mi zaufać. Mam dystans do kuchennych klimatów, ale kiedy w grę wchodzi jogurt, wychodzi ze mnie prawdziwa profesjonalistka, serio.

#browin #heheszki #januszemarketingu
  • 40
  • Odpowiedz
@zolwixx: E, to już nie. :D Chociaż fajnie byłoby znać 12 języków.

W ogóle tam w moim pierwszym komentarzu nie powinno być "móc". Gryzie mnie strasznie, że nie mogę tego poprawić. :D
  • Odpowiedz
@iEarth:

1. bryden, jsem smetanica a jsem novosc na rnku.
2. watashi wa yogurutovunicha desu, atarashi desu.
3. ola, mi nombre e hogurtovnice.
4. ICH BIN DER JORGENMASCHINEN!!! SCHNELA AUS!!!!!!!
  • Odpowiedz