Wpis z mikrobloga

@Addis: tydzien temu gralem o awans do S2, myslalem, no w koncu opuszcze najgorszy elo hell, tzn wejde do golda bo dobra passa, yhym, jestem w S5 97 lp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@60sekundimorze: lose streak, wpierw przez trolli i leaverów, potem przez własne #!$%@?, nie robienie przerw i granie na tilcie, czyli zamiast carrować z 3:0 mid bot 0:5 to flame na botlane i #!$%@?, złe decyzje, miałem tak, że np przegrałem 12, wygrałem 1, przegrałem 12, wygrałem 2-3, przegrałem ~10 i elo
@AlexR: z silvera nie miałem problemu z wyjściem od 4 sezonu xD, najgorszy jest gold i niski plat, potem elo p1/d5 jest tragiczne, bo ludzie mają #!$%@? już bo omg diax starczy albo tryhardują na tilcie, bo p1 i chcą diax ;d
@AlexR: supportem ciężko wyjść, najlepiej jakieś op meta picki, np. teraz malzahar na midzie ma chyba pierwsze czy drugie najwyższe win ratio czy zac na jungli
@60sekundimorze: no ja niby mam drugie konto, ale unranked, a swoje stare skasowałem, bo nie chcialem już wracać do tej gry i wytrzymałem prawie pół roku