Wpis z mikrobloga

Na #allegro wydłużyli RATY 0% do końca ramadanu czyli 26 czerwca


@lronman: chodzą słuchy, że ktoś je nawet dostał ;) a poważnie to ostatnimi czasy jakoś ich dostać nie mogę, mój wniosek jest odrzucany. Raz jest zdolność, raz nie ma - mimo odpowiednich zarobków. To samo żona i kilkoro znajomych. A jeszcze rok temu było bez problemu. Uprzedzając pytania, nie jestem/śmy zadłużony.
@zybyzy: ja dostałem kupiłem telefon, mimo moich zarobków i jednego dużego kredytu który spłacam dostałem pożyczkę, ale może dlatego że wszystko z tego samego banku.
@zybyzy: a jaki bank ci odrzucał? bo oni mają aliora i mbank, i alior mi odrzucił (a miałem 3 raty u nich aktywne xD wiec pewnie dlatego) i po kolejnej próbie dostałem z mbanku
@pkrr @lronman: odrzucały mi oba, żonie mbank mimo że ma tam konto. Wcześniejsze lata (bo brałem kilka razy i zawsze spłata o czasie) też była loteria, bywało, że przyznali (głównie Alior) po 5/10 wypełnieniu wniosku. Nie wiem co się zmienia w mojej historii kredytowej w godzinę lub dwie ale z którymś razem raty dostałem - mimo wpisywania ciągle tych samych danych :D Ostatnio odpuściłem po dwóch podejściach, żona próbowała 3 dni,
@pawel_je: najlepsze w tym wszystkim jest to że za każdym razem wyskakuje że mam zdolność kredytową, a za chwilę - "wniosek odrzucono". A kupno w tym samym czasie w rtveuroagd obsługiwane też przez Aliora i też przez internet przeszło bez problemu.
Ja tam nie płaczę, że nie dostałem, szukam jakiejś logiki :) kupujemy sporo na raty, ale tylko 0% bo od czegoś tag cebuli zobowiązuje ( ͡º ͜ʖ͡