Wpis z mikrobloga

@d1ck: Naukowego mam na YouTubie zasubskrybowanego, więc mi rybka. A lubię czasem w pracy poczytać perypetie patologii. Scenariusze takie, że dobry reżyser by się nie powstydził.

Swoją drogą, to jest ciekawe zjawisko. Patola sama sobie tworzy problemy, a później o nie stęka. Logika #!$%@?.
  • Odpowiedz
@d1ck: a ja nawet nie ogladam filmikow z jutube jak widze #!$%@? nazwy w stylu "naukowy belkot", "irytujacy historyk", "nie mam pomyslu na nazwe to pojade po sobie bo jestem taki alternatywny"
  • Odpowiedz
@d1ck: Ja wprawdzie nie obserwuję żadnego z tych tagów, ale mogę zrozumieć niechęć do #naukowybelkot bo opowiada o bardzo ciekawych rzeczach w bardzo nieciekawy sposób. Monotonny sposób mówienia, naukowe szczegóły mogące zaciekawić tylko zainteresowanych daną dziedziną. Dla kontrastu imo takiego Drewniaka słucha się znacznie lepiej - słychać ekspresję i zaangażowanie. Wprawdzie mówi o tematach prostszych, ale często kolokwializuje i jest bardziej user-frendly
  • Odpowiedz
@d1ck: jestem fanem jednego i drugiego, ale nie za bardzo jest rozumiem co tu porównywać? To tak jakbyś porównywał film w kinach do serialu który jest codziennie bo obydwa to są nagrane kamerą, tutaj trzeba odgraniczyć te dwie rzeczy, niby platforma na której nadają jest ta sama ale to tak nie działa XD A tagi na mirko to nie jest wyznacznik dla daniela są tak popularne bo ludzi dyskutują podczas nadawania
  • Odpowiedz