Wpis z mikrobloga

@Goofas: Gdyby był rok 1936 to powoływałby się na moskiewską Pravdę. Prawica antysytemowa to po prostu odpowiednik miedznarodówki komunistycznej sprzed lat.
Niewykluczone, że nie wynika to tylko z ich naiwności i głupoty. Kreml popularnych rosyjskich jutuberów usiłuje wykorzystywac do celów swojej propagandy. Jakiś program chyba nawet funkcjonuje.
@Lipathor: Mnie to tylko ciekawi skąd Ty/Wy macie to info XD Kto jest czyim pachołkiem, kto jest agentem, kto działa dla czyjego wywiadu XDDD Bo, to że Kaczyński wychodzi i opowiada o różnych agentach, którzy protestują, to ja się nie dziwię - mocne paliwo polityczne, "prawa strona" to łyka, a sam Kaczyński oczywiście wie, że tamci ludzie nie mają nic wspólnego z agenturą. Ale jak wykopowicze udzielają komentarzy nt. tego, kto
@camilioflower: nie ma obowiązku się zgadzać :). Być może się mylę i większość z nich to spoko ludzie, ale jak czytam czy słucham z naszego podwórka jak chwalą Rosję i Putina, to mnie skręca, dlatego całą grupę traktuję podejrzliwie.
że samozwańczy lider alt-right w swoich filmikach powołuje się na materiały udostępniane przez Russia Today


@Goofas: Nie da sie zaprzeczyc, ze Rosjanie manipuluja. Ale trzeba tez przyznac, ze Europa pod pewnymi wzgledami doszla juz do takich absurdow, ze Rosjanie nawet nie musza klamac. Mimo to, w sytuacji, gdy mowia prawde, okrzykuje sie ja 'ruska propaaganda' z uwagi na 'marke' jaka w rzeczywistosci media ze Wschodu zdobyly.