Wpis z mikrobloga

@kolegapiotrek: geocaching.com to taki wykop.pl gdzie moderacja zatwierdza każde znalezisko przed dodaniem, tagi działają, a zielonki mogą dodawać słabe znaleziska, byle zgodne z regulaminem( ͡° ͜ʖ ͡°) Żeby móc plusować, trzeba mieć premium. Nie można swobodnie pobierać znalezisk bez premium, chyba, że użyjesz nieoficjalnej apki. Niektórzy użytkownicy gc-only uważają swój serwis i założony tam profil za oficjalny( ͡° ͜ʖ ͡°)

opencaching.pl to taki
Zależy gdzie chcesz keszować. Open jest ograniczony tylko do Polski, geo masz na cały świat. Na początku używałem obu serwisów, po miesiącu przeżuciłem się na only geo i tak już zostało. Polecam apkę cgeo, potem Locus. Nie używaj oficjalnej apki bo się zniechęcisz. Open ma to do siebie że tam wszystko tworzą użytkownicy, jest to głównie oparte na społeczności i partnerstwie. Natomiast geocaching to jest firma, ciągnąca dochody z swojego serwisu, która
@kolegapiotrek: Zalezy jaka zabawe preferujesz. Jak jestes bardzo regulaminowy to wybierz geo, jak nie to open ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rożnice między systemami nie są takie małe, wbrew pozorom nawet eventy (przynajmniej te na ktorych byłem) zdecydowanie się różniły jeśli chodzi o podejście. Ja osobicie polecam tylko i wylacznie open ( ͡ ͜ʖ ͡)