Wpis z mikrobloga

Jestem alergikiem z uczuleniem na pyłki traw i drzew. Jak co roku sezon - dla mnie - zaczyna sie nagle i niespodziewanie a przy tym bardzo intensywnie. Pp odparciu pierwszych ataków przychodzi zwykle czas kiedy musze uzupełnić zapasy - kombinacje tabletek kropli do nosa i oczu. Niestety zawsze mam szczęście trafic na stetryczalych fanatyków farmacji. Sytuacja z dzis zakrawa o pomstę do nieba.
A to tabletki na wzrok
To na kaszel
To na uszy
To ma dupe i rozstępy
A moze na pigment w skórze i pory we włosach? Złociutka daj jeszcze magnezik i lecytynke bom jakas dzis niespokojna.
Ku#@a mac. Oczywiście nie moglo zabraknąć przedstawiciela handlowego z torebka FANTASTYCZNYCH NOWOŚCI KTÓRE WASZA APTEKA MUSI MIEĆ

W jezyku ludzi cywilizowanych nie ma słów które opisalyby wystarczająco obelżywie to czego czasem jest sie świadkiem chcac kupic pudelko zwyklych tabletek na alergię
#gorzkiezale #truestory #alergia i wcale nie pasta
daray89 - Jestem alergikiem z uczuleniem na pyłki traw i drzew. Jak co roku sezon - d...

źródło: comment_tduNndP5XrDMrcJvddbCCbHRIBrSSx3c.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@carving85: no co Ty - biore dwie rano + 1x telfaxo i wieczorem powtorka inaczej nie dziala, a osobno te tabletki nie dzialaja w ogole. Aerozol dziala jak dziala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@carving85: kup sobie hitaxę fast, mi jedna tabletka na cały dzień spokojnie wystarcza, katar znika i jest spokój, nie czję się po tym zamulony
  • Odpowiedz
też hitaxę fast biorę, jest spoko i można łączyć a alko ;) nie musze się katować na grillach że piwka do kiełbaski nie wypiję
  • Odpowiedz