Wpis z mikrobloga

  • 1
Piramida finansowa

Znajoma utopila 24 tys zł w inwestycje w działkę na Mazurach. Szkoda tylko, że nikt nie powiedział, że to działka rolna. Tak ja zbalamucili, że jeszcze naciagnela siostrę i mamę. Zgadnijcie, ile płaciła za metr. Kupiła dwie działki po 3000 m2.


Nie polecam http://www.treeneo.com

#oszukujo #januszebiznesu #bekazpodludzi
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@mus_tang bo płacisz im co miesiąc kilka stów przez X lat. Jak chcecie to mogę poprosić ja o umowę, wymazać dane osobowe i dodać jako wykop
  • Odpowiedz
@Nexiu: Znam temat. Mam kolegę, który też jest takim
"udzialowcem". Mówie: stary, pokaż kwity od notariusza, papiery, że to Twoje, plan zagospodarowania przestrzennego. On na to, że jeszcze musi kilka rat #!$%@?ć, wtedy idą do notariusza itd, itp. Poszukałem w necie, poklikałem. Okazuje się, że biznes, to chyba zrobili tylko Ci sprzedający. Wtedy, nawet gmina gdzie to leżało - nie pamietam dokladnie, okolice Olsztyna - nie zezwalala na budownictwo w
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dyrektor-Kawa owszem, bo liderzy różnych firm mlm wysyłają spam, w ten sposób przez zaufanie koleżanka się natknela. A ja sam kiedyś miałem propozycje dostawania dość sporych sumek jak znajdę chętnych na kawałek Mazur
  • Odpowiedz