Wpis z mikrobloga

Miruny, zawsze chciałem wierzyć, że wpisy spod tagu #januszeolx to w większości zarzutka. Niestety trafiło i na mnie.

Wystawiłem na wspomnianym portalu 4 letni telefon Samsung Galaxy Ace 2 mojej mamy. Nie było wielkiego zainteresowania. Kilka osób pisało, "czy da rade wymienić na xyz". Aż do wczoraj. Otóż wczoraj zadzwonił telefon. Po odebraniu prawie ogłuchłem przez chorobliwie głośny jazgot małego gówniaka. Po chwili odezwała się ona- "madka". Zapytała się o telefon, czy jest sprawny, czy jest w zestawie ładowarka itp. Zaproponowałem spotkanie na parkingu McDonalda koło mojego miejsca zamieszkania. Dama oznajmiła mi, że jej się tyle jechać nie opłaca i poza tym, to "ma hore dzieci". Skisłem w środku i przystałem na spotkanie w połowie drogi.

Na miejscu pokazałem telefon w całej okazałości. Obejrzała, zapytała się, czy te rysy to tylko na folii, czy na ekranie. Odpowiedziałem tak, jak zamieściłem w ogłoszeniu, że na folii, ale jestem skłonny zerwać folię, aby nie było niedomówień. Pani zadowolona od razu zaczęła szukać pieniędzy w portfelu. Zaproponowałem jej włożenie do telefonu karty SIM i sprawdzenie, czy wszystko działa. 5 minut sprawdzania i Pani z uśmiechem wręcza mi kwotę, na którą ostatecznie się umówiliśmy przed spotkaniem.

W dniu dzisiejszym dzwoni telefon od naszej bohaterki. Oczywiście w tle niemiłosierny jazgot gówniaków. Z tego co udało mi się zrozumieć, to Pani nie podoba się, że telefon działa tak wolno, pomimo przywrócenia ustawień fabrycznych. Nie pomogły tłumaczenia, że jest to telefon o niewielkiej w dzisiejszych czasach mocy obliczeniowej.
Jest niezadowolona z zakupu i żąda zwrotu pieniędzy. Powiedziałem, że skonsultuję zaistniałą sytuację z właścicielką i niezwłocznie się z nią skontaktuję.
Ciąg dalszy- pic. rel. (,)
Reszta screenów w komentarzach
3.....r - Miruny, zawsze chciałem wierzyć, że wpisy spod tagu #januszeolx to w większ...

źródło: comment_e9XeRFSOTEjKesCU28WSNOYR3vktDEXx.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@3r3ctor: Chyba żartujesz że będziesz jej oddawał pieniądze za ten telefon XD Nie chciało jej się iść w umówione miejsce, to już widzę jak idzie na policję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym, ona mogła robić z nim wszystko włącznie z zalaniem go i zrzuceniem winy na ciebie.
  • Odpowiedz
@3r3ctor: Dziwie ci się, że chciałeś jej jeszcze wytłumaczyć dlaczego telefon nie działa "jak powinien". Już po samym sposobie przeprowadzenia transakcji z jej strony olałbym sikiem prostym.
  • Odpowiedz