Wpis z mikrobloga

@Lookazz: Terraria lepsza. Starbound ma znacznie gorszy system walki, gorszy "rozwój" postaci, jest mniej dynamiczny. Na plus zdecydowanie wypadają proceduralnie generowane lokacje(ewenement!) - są zbudowane z "klocków", więc po pewnym czasie zaczynasz widzieć powtarzalność, ale i tak są bardzo ładne i rozbudowane. Szkoda, że dość puste jeśli chodzi o loot itp.
  • Odpowiedz
@Lookazz: Mam i to i to. Zależy w jakim uniwersum wolisz się poruszać i czy wolisz nawalankę. Teraz w Starboundzie dodali update, dzięki któremu możemy walczyć w kosmosie i budować swoje mechy, odwiedzać statki NPCków, robić specjalne misje. Nie pamiętam co było jako ostatnie w Terrarii. Chyba dodali nowy tier bossów i ulepszeń, tak mi się wydaje.
Mi bardziej przypadł Starbound do gustu, może dlatego że jestem fanką sci-fi i ultra
  • Odpowiedz
@Lookazz: Sam niedawno kupiłem i gra mi się zajebiście. Czuć taki sensowny progress. Do tego dograłem sobie Frackin Universe i jestem przytłoczony ogromem możliwości. No i jak odwiedziłem pierwszy raz te główną Arkę to czułem, że to wszystko żyje. Terraria mi się tak nie spodobała prawdę mówiąc. Polecam :)
  • Odpowiedz