Wpis z mikrobloga

Jak się czują obrońcy patologicznego Grubasa?
Chcieli mieć dymy, a co oferował tłusty Daniel wzamian? Tłusty dymami nazywał wypicie kociołka, zrobienie świecy i wyzwania z karteczki. Grubas nie rozumie, że jest tylko tłem dla patologicznej Gochy, żula Jacy i zamulonego braciszka, jest nawet tłem dla nochala swojej donejciary Agnieszki. Tak, tak zaraz pojawią się obrońcy, że "piękna Agnieszka" była z Danielkiem, jak miał 200 widzów.
Grubas jako DanielMagical jest bezbarwny i nawet nie jest śmieszny. Co by nie mówił o kulfonie Medusie czy patyczaku Rafonixie, to oni potrafią sami przyciągnąć pare tysięcy osób, a Danielek niestety nie.
Opłaciliście grubemu abonamenty, nakarmiliście pizzą, sponsorujecie wynajem mieszkań. A grubas uważa, że jest męczennikiem i się dla was poświęca. Moglibyście sami kupić za te pieniądze wiele innych może i niepotrzebnych rzeczy, zamiast dać grubasowi, który prezentuje symptomy DDA, m.in. zwalając winę na innych, a sam siebie natychmiastowo wybiela. Grubas Magical, Rafonix czy inny kmiot gromadzi te pieniądze i śmieje się z was, że jesteście zerami, a on jest bogaty, że wy wysyłacie mu po 3zł i #!$%@? w robocie, a on nie musi, bo zrobi świece, powie "gościu" czy "dymy" i kasa sama leci.
Odciąć grubego od koryta, niech poczuje jak to było zanim Unko oszalał i zaczął inwestować w patologię. Uważajcie na grubego jest cwany i przebiegły.
#danielmagical
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanOgorasek: tutaj trochę przesadziłeś. Grubas potrafił przyciągnąć parę tysięcy widzów jak jeszcze streamował na hitboxie i twitchu. On tak naprawdę miał znacznie lepsze szanse niż ta, która mu wykopki podarowały w kwietniu tego roku. Tak czy inaczej, oczekuje zwieńczenia tego serialu jakąś patologią.
  • Odpowiedz
@heinricha_hammler: Oczekuję poprawy od Grubego, obecna sytuacja mnie niezadowala. Pragnę, żeby jednak ta patologia była. A Grubas jak na razie bierze kasę, wsiada do taksówki i ucieka do kobiety na całe życie. Jak poczuje biedę, będzie miał wiekszą motywację.
  • Odpowiedz