Wpis z mikrobloga

Dzięki! Muszę kupić mikrofon kierunkowy na aparat, bo z rejestratorem nagrywanie vlogów to masakra. Mam nadzieję, że w tym miesiącu pojawi się kolejny odcinek. To raczej tak z doskoku niż stały element naszego kanału youtube ;) A co do "zajmowania się wykopem", to raczej tutaj obserwuję tagi związane z herbatą niż się udzielam. Znam wrażliwość wykopu i jeszcze chyba nie jestem na to gotowy :P
  • Odpowiedz
@arekqw te rzeczy pewnie tam leżały nieoznaczne bo czekały na aktualizację albo wprowadzenie do bazy danych sklepu :D #!$%@?ś towar warty kilkaset złotych XD nie pomyślałeś że coś jest nie tak i przecież pracownicy sami by to szybciej kupili gdyby to była prawda? napewno Cię znajdą po kamerach
  • Odpowiedz
@kozieboby: towar leżał na taśmie od kasy obok dwóch półek z przecenami, nie pierwszy raz kupowałem po 1grosz różne rzeczy z długim terminem przydatności w kauflandzie, za wszystko zapłaciłem a że cena była ustawiona po groszu to ich problem nie mój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@D0m3L: herbata(info, bo pracowałem w supply chain jednej z najpopularniejszych herbat w Polsce) ma tzw. shelf life około 2-3 lat(czas, jaki może leżeć na półce od wyprodukowania), regulowany przepisami UE. a tak naprawdę to jak ktoś napisał - może leżeć i 10-20 lat. sama Saga ma datę produkcji na kodzie na białym polu z tyłu zgrzewki, rok produkcji i dzień roku w którym była produkowana partia.
  • Odpowiedz
@Sofa: @D0m3L: Z herbatą trochę jak z miodem i piwem. Jak jest przechowywana w dobrych warunkach i bez dostępu do świała to może stać i stać. Miód jest jedynym produktem spożywczym który się nie psuje a zawsze na nim jest data. Piwo może leżakować i 20 lat a w PL i całej uniii prawie nie ma butelek z terminem dłuższym niż pół roku
  • Odpowiedz